Asha Ra-Sheeba

Asha - RaSheeba Master

 

ASHA - Multifunkční žena s předky ze západní Afriky, Jižních Čech, Německa a Mongolska. Matka a už i trojnásobná babička.

Miluje svou práci, hudbu, tanec, zpěv, přírodu, cestování, psaní, čtení, cvičení, zdravé jídlo, vizážistiku aj. 

Od jara 2012 je Mistr a učitel transformační energie Nová Ra-Sheeba level 3 (energie Atlantidy a egyptských faraónů v nové verzi), chanellerka, kartářka, holistická terapeutka, průvodkyně rituály a obřady (předporodní, poporodní aj.), 10 let praktikantka havajského systému SITH® (Ho´oponopono®) pro čištění vzpomínek a filosofie pozitivního myšlení Huna, členka celosvětové organizace Aloha International. Pracuje také s Australian Bush Flower Essences®️, australskými esencemi, které velmi dobře fungují na homeopatické bázi.

Asha je také bývalá dlouholetá tanečnice Daniela Nekonečného (po 16 let) a pořádá několikrát ročně workshopy spontánního tance v africkém rytmu s názvem Afrotančírna. Pomáhá lidem různými způsoby cítit se v životě skvěle. Její oblíbené motto je: “Všechno je možné.”

Asha Ra-Sheeba

Therapist a Dancer workshop pro ženy a dívky, individuální terapie 

Rezervovat si můžete termíny: každý čtvrtek od 23.9. v čase 10.00 - 17.00 hod. 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení