Hana Jirsíková

Terapie ACCESS BARS® s Hankou Jirsíkovou

 

Co je Access Bars a jak to všechno vzniklo?

  •  Jaký bych chtěl/a mít svůj život ?
  •   Může otázka změnit Váš život ?

ACCESS BARS® je součástí nástrojů ACCESS CONSCIOUSNESS®. Zakladatel Gery Dagles tyto nástroje začal používat od roku 1990 v Americe a následně se rozšířily do 170 zemí. V České republice je spousta praktikantů a fasilitátorů, kteří Barsy poskytují v masážních salonech, u koučů osobního rozvoje atd.

ACCESS BARS® je sada nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. 

Je to práce s energií, která udělá přepis v našem těle až do buněčné struktury. Tělo si pamatuje traumata jak psychická tak i fyzická a dává nám různé signály. A na základě těchto signálů my můžeme se svým tělem komunikovat. 

Narodili jsme se jako nepopsaný list papíru. V průběhu života jsme si nasbírali do své mysli spoustu úhlů pohledů a přesvědčení někoho jiného. Ať už z rodiny, později ze školy, zaměstnání atd. Díky těmto programům a blokům jsme si vytvořili ve své hlavě negativní myšlenkové vzorce. 

Při péči o vás se jemně dotýkáme 32 léčivých bodů na hlavě a při tom snadno uvolníte cokoli, co vám brání pociťovat radost a lehkost ve vašem životě. A co se děje? V buňkách našeho těla se uvolňují veškeré názory, pocity, myšlenky, závěry, přesvědčení a soudy, které jste si uložili ve své hlavě v průběhu života. To je příležitost, abyste vše pustili! 

Výsledek je ten, že vidíme jiné řešení, jinou cestu, máme více možností a jiné volby. Odejde vše co nám už neslouží. Pro někoho to zní až moc jednoduše. Na každého to působí jinak, ale vždy tam kde je to největší omezení. Sezení může být pro vás dalekosáhlé.

Access Bars je velmi vhodný jak pro děti, tak i pro dospělé. Pro ty kdo mají ADD, ADHD, autismus, hyperaktivní děti, které mají problémy se učit a mnoho dalšího.

Také si můžete dopřát Barsy v průběhu těhotenství a před porodem pro hladký průběh porodu. 

Access Bars vám umožní znovu pociťovat radost a lehkost ve Vašem životě. 

Změní se nastavení buněk a uvolní se vše tak, abychom byli se svým tělem v souladu a dokázali s ním komunikovat a vnímat co nám říká. A ještě mnoho dalšího.

Jste po celém dni unaveni, ale nemůžete večer usnout ? Mozek stále pracuje ? Vyzkoušeli jste různé praktiky od meditací přes jógu až po různé terapie ? Jak by se vám líbilo vše uvolnit a cítit se skvěle ? Je to jako stisknout tlačítko a vymazat nepříjemné vzpomínky až na buněčné úrovni. Můžete si také zvýšit svoji imunitu.

Víte, že tělo má schopnost se samo uzdravit i z těch nejtěžších nemocí ? Pokud si to ovšem vybereme a dovolíme si to

Jak probíhá terapie ?

Když klient přijde, tak si chvilku povídáme co by chtěl řešit a nebo také ne. Někdo se nechce svěřovat, tak nechá své tělo ať přijímá tu energii, která pracuje v těch místech kde je to potřeba.

 Tělo každému z nás dává signály co se mu líbí a co ne. Klient si pohodlně lehne na masážní stůl. Je oblečený a terapeut mu sedí za hlavou a dotýká se 32 bodů na jeho hlavě.

Těmi dotyky se uvolňuje elektromagnetický náboj. Je to jemné a velmi příjemné, mnoho lidí při té terapii usne. Což vůbec není na škodu, právě naopak, tím se tělo uvolní a užívá si tu péči. Lidé se cítí jako po masáži, odpočinutí a uvolněni. 

Po terapii nastane změna v celém energetickém systému a zjistíme, že máme jinou volbu, jiný úhel pohledu, jiné možnosti, které se nám otevírají, přichází k nám různé změny v práci, kolegové si všimnou, že se něco děje, doma jsou také změny. Přichází k Vám různé nápady (třeba v čem podnikat, jak co změnit v dosavadním životě atd.) a také inspirace.

Přijďte si to vyzkoušet. 

Access Bars -  90 min. (dle potřeby) -  1500 Kč

Tělesné procesy -  90 min. (dle potřeby) – 1500 Kč

 

Více informací: Hana Jirsíková, terapeut a manager Aurelie centra - ul. V Kolkovně 5

t.č.: 606 580 175, nebo: hana.jirsikova@gmail.com