Iva Petráňová

Yin Yoga, Hatha a Vinyasa jógu, Restorativní jóga a Jógová terapie

Iva Petráňová2

Namaste, ahoj a těší mě jsem ivous, nadšená lektorka jógy a tance z Prahy. Mám za sebou 600 hodin tréninku v USA a Indii a nespočet workshopů a kurzů u nás. Soustředím se na Hatha a Vinyasa jógu, restorativní jógu a jógovou terapii. 

Jógová terapie s tibetskými mísami / Pondělí 17.30 - 18.30 hod. 

Nalaďte se sami na sebe hned na začátku týdne. Zveme vás na hluboce uvolňující, regenerují a blahodárnou lekci jemné terapeutické jógy ve spojení s léčivým zvukem tibetských mís. Můžete se těšit na dostatek času a prostoru pro sebe a léčivou práci s celým čakrovým systémem. Využijeme uklidňující a harmonizující dechové a meditační techniky, mudry, mantry i masážní míčky. Lekci zaměříme na to, co bude momentálně potřeba uvolnit a ulevit. Je proto vhodná pro absolutně všechny stavy mysli a těla, začínající i pokročilé jogíny, pro kohokoli, kdo se chce opečovat a naladit se na svůj přirozený stav zdraví a spokojenosti.

 
Chcete Individuální lekci / 800 Kč / nebo Terapii / 1200 Kč - každé Pondělí 14:45 – 15:45 hod. Ozvěte se nám, navrhneme vám vhodný termín.

 

Prenatální jóga  

Lekce je složena z nenáročných pozic, které jsou zaměřené na jemné protažení a uvolnění těla. Věnovat se budeme i posílení svalů pánevního dna či uvolnění beder. Na lekci může dorazit kdokoli, kdo s jógou teprve začíná či nějakou dobu necvičil, je po úraze, nebo má jen raději jemnější jógu. Lekce je rovněž vhodná pro ženy po porodu, které se chtějí vrátit brzy do kondice i ženy v období menopauzy, které chtějí posílit své pánevní dno.

Yin Yoga / Pátek 18.00 – 19.30 hod., spojená s lekcích jógové filozofie.

Zvu vás na sérii workshopů s jemnou jógou a povídáním o základu jógové filozofie - zásadách jménem Jamy a Nijamy. Každý workshop bude mít 90minut. Probereme vždy jednu konkrétní Jamu / Nijamu (cca 15min) a naladíme na ni i následnou jógovou praxi (jemná jóga na cca 75min). Budeme hodně vnímat a poslouchat svoje tělo a prozkoumávat cesty, jak Jamy a Nijamy zapojit do jógy, do svého myšlení i do každodenního života a komunikace s okolím

Čekejte jemnější, večerní praxi, pomalejší tempo, uvolňující, protahující a antistresové záležitosti. Těšte se samozřejmě i na tibetské mísy, pomůcky, masážní míčky, dechové techniky a meditaci.

Jógu beru jako cestu k sobě a způsob, jak zvědavě zkoumat, odhalovat a opečovávat to, co je potřeba. Když učím, jdu vždycky za hranice fyzického. Ráda používám pomůcky, masážní míčky a kousky jógové filozofie. Někdy vás zabalím do dečky a jindy do zvuku tibetských mís. A vždycky si zameditujeme a zamantrujeme.

90 min. relaxační workshop spojený s meditací a zvukovou lázní

KDY? 29.2. v 15.00 hod.


Zvu vás na blahodárný sobotní workshop, v němž spojíme jemnou terapeutickou jógou a léčivou zvukovou lázeň. Užijeme si hodinku a půl plnou uklidňujícího hlubokého dechu, jemného vědomého pohybu a hluboké relaxace těla i mysli za zvuku tibetských mís. Zvuková lázeň působí léčivě na více úrovních - rezonuje s fyzickým tělem i jemnými energiemi, a ulevuje proto jak od fyzických, tak energických blokací. Zároveň napomáhá mysli dostat se do meditačního stavu a vyčistit se od stresu a zbytečné myšlenkové zátěže. Přijďte se s námi protáhnout, uvolnit a rozvibrovat až k hlubokému pocitu úlevy a spokojenosti.

za doprovodu léčivých vibrací tibetských mís.

Cena 393,- Kč 

rezervace místa uhrazením 50% z ceny, doplatek před konáním kurzu

 

Hudební večer s mantrami

KDY? Neděle 9. února 2020 v 18:00 až 19:30 hod.

Zvuková lázeň Iva3

Zveme vás na speciální workshop na oslavu únorového úplňku. Přijďte se s Ivou Petráňovou naučit a zazpívat si jednoduché, ale za to krásné a léčivé sanskrtské mantry za doprovodu hudebních nástrojů.

Ať už zpíváme nebo jen posloucháme, mantry nám díky léčivým vibracím pomáhají naladit se na svou energii a naučit se ji nasměrovat tam, kam potřebujeme. Některé mantry posílí zdraví, jiné pomohou překonat překážky anebo pustit, co už nám neprospívá. Zpívání manter zásadně působí na krční čakru a také posiluje transformační účinek úplňku, takže na tomto workshopu se máme možnost hluboce naladit na svou pravdu a přivítat jakoukoli potřebnou změnu.

Těšte se na OM, ukulele, bubínek, chrastítka a úžasně úlevnou energii. Několik nástrojů bude na místě k dispozici, ale klidně si přineste i svůj oblíbený bubínek, chrastítko nebo cokoliv zvučného 
 

Cena 299,- Kč 

rezervace místa uhrazením 50% z ceny, doplatek před konáním kurzu