Romana Plocarová

Fit jóga / možnost individuálních lekcí / PortDeBrasterapie pohybem Teenager yoga a Dětská jóga

Romana Plocarová_1

Fit jóga / úterý v 11.30 - 12.30 hod.

Fit jóga v mém podání je intuitivní cvičení, které je opřeno o principy zdravého pohybu. Baví mě posilování a protahování v jógových pozicích, které vyhovuje potřebám našich fascií, záhadným strukturám, které obalují naše svaly a orgány a propojují je v jeden fungující celek. Správnou péčí a cvičením se stávají zdrojem naší síly a pružnosti. Tak jako my jsme součástí světa kolem nás a svět je součástí dalších prostorů a světů....Kdy vše je propojené a vše souvisí se vším. 

Kombinuji cviky vycházející z vývojové kineziologie, klasické jógy a ráda je proměňuji do pohybu a pulsování. Tím vším se táhne linka správného dechu jako opory, stability a vědomí já jsem, tady a teď!

PDB - terapie pohybem - vědomý pohyb, který rozpouští napětí v těle a mysli. Pomalými, propojenými a promyšlenými pohyby postupně proplujeme k ladné pohybové sekvenci, která uvolní tělo a mysl a emoce, rozproudí energii a probudí v nás ženu. Plynulými pohyby, které které vychází z baletu a tance, ovšem bez úmorného drilu. Propojují v sobě jógu i Pilates, díky čemuž krystalizuje to krásné a vznešené, co z pohybu jako takového dělá umění. Díky PDB budete ve svém těle spokojené a vědomé si sebe, protože pravidelným tréninkem se tělo zpevní, protáhne a vyrýsuje, neboť pohyby v sobě kombinují fasciální trénink, strečink i posilování. A také učí důležitou orientaci v prostoru i pohybovou paměť.

Dětská jóga 

Společně se protáhneme a posílíme svaly. Budeme proto hodně napodobovat zvířátka, která to umí dokonale. Vcítíme a proměníme se také do stromů a květin .... Budeme hrát jógové hry, při kterých se zasmějeme a uvolníme. Budeme vymýšlet příběhy podle jógových karet a taky podle vlastní fantazie. Naučíme se správně dýchat a vnímat svoje tělo a smysly. Budeme relaxovat a masírovat se. A naučíme se mít rádi sami sebe!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení