Romana Plocarová

Fit jóga / možnost individuálních lekcí / Teenager yoga a Dětská jóga

Romana Plocarová_1

Fit jóga / úterý a ve čtvrtek v 12.00 - 13.00 hod., v pátek v 11. 30 - 12.30 hod. Teenager yoga v pátek v 13.00 - 14.00 hod.

Fit jóga v mém podání je intuitivní cvičení, které je opřeno o principy zdravého pohybu. Baví mě posilování a protahování v jógových pozicích, které vyhovuje potřebám našich fascií, záhadným strukturám, které obalují naše svaly a orgány a propojují je v jeden fungující celek. Správnou péčí a cvičením se stávají zdrojem naší síly a pružnosti. Tak jako my jsme součástí světa kolem nás a svět je součástí dalších prostorů a světů....Kdy vše je propojené a vše souvisí se vším. 

Kombinuji cviky vycházející z vývojové kineziologie, klasické jógy a ráda je proměňuji do pohybu a pulsování. Tím vším se táhne linka správného dechu jako opory, stability a vědomí já jsem, tady a teď!

Dětská jóga / úterý v 14.20 - 15.20 hod.

Společně se protáhneme a posílíme svaly. Budeme proto hodně napodobovat zvířátka, která to umí dokonale. Vcítíme a proměníme se také do stromů a květin .... Budeme hrát jógové hry, při kterých se zasmějeme a uvolníme. Budeme vymýšlet příběhy podle jógových karet a taky podle vlastní fantazie. Naučíme se správně dýchat a vnímat svoje tělo a smysly. Budeme relaxovat a masírovat se. A naučíme se mít rádi sami sebe!