Tereza Čeledova

ACCESS BARS
 
IMG_3574_1

S radostí bych se pro Vás stala  pozvánkou do světa neomezených možností s  Access Consciousness® a to díky metodě Access Bars® 
Záměrem Access Consciousness® je vytvořit více možností, vědomí a sebevědomí a méně omezení, nevědomí a soudů na tomto světě. 
Není to ještě tak dávno, kdy bych sama nevěřila tomu co všechno je tu možné a jak změny v našich životech mohou být lehké a radostné. 
 
A co začít od hlavy s Access Bars®? 
 
Na čem je tato metoda založená? 

Na hlavě máme 32 bodů. Tyto body se jemným dotykem aktivují a tím dochází k uvolnění energie myšlenkových vzorců, které nás tíží. Záměrem Access Bars® je větší lehkost, více energie a vědomí. Díky tomu se přebytečné těžkosti zbaví nejen hlava, ale zrelaxuje se i celé Vaše tělo. Každé tělo je jiné a reaguje individuálně. To nejhorší co se Vám může stát je, že si užijete příjemnou dotykovou masáž hlavy a nebo se Vám začne měnit život. Více vědomí totiž vždy otevírá dveře novým možnostem a tudíž i změně. 

Zajímá Vás jaký by mohl mít účinek Access Bars® právě na Vás? Přesvědčte se na vlastní hlavu a přijďte si to vyzkoušet. Těším se na Vás Tereza. 

Tereza Celedova_2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení