Tereza Čeledova

ACCESS BARS
 
IMG_3574_1

S radostí bych se pro Vás stala  pozvánkou do světa neomezených možností s  Access Consciousness® a to díky metodě Access Bars® 
Záměrem Access Consciousness® je vytvořit více možností, vědomí a sebevědomí a méně omezení, nevědomí a soudů na tomto světě. 
Není to ještě tak dávno, kdy bych sama nevěřila tomu co všechno je tu možné a jak změny v našich životech mohou být lehké a radostné. 
 
A co začít od hlavy s Access Bars®? 
 
Na čem je tato metoda založená? 

Na hlavě máme 32 bodů. Tyto body se jemným dotykem aktivují a tím dochází k uvolnění energie myšlenkových vzorců, které nás tíží. Záměrem Access Bars® je větší lehkost, více energie a vědomí. Díky tomu se přebytečné těžkosti zbaví nejen hlava, ale zrelaxuje se i celé Vaše tělo. Každé tělo je jiné a reaguje individuálně. To nejhorší co se Vám může stát je, že si užijete příjemnou dotykovou masáž hlavy a nebo se Vám začne měnit život. Více vědomí totiž vždy otevírá dveře novým možnostem a tudíž i změně. 

Zajímá Vás jaký by mohl mít účinek Access Bars® právě na Vás? Přesvědčte se na vlastní hlavu a přijďte si to vyzkoušet. Těším se na Vás Tereza. 

Tereza Celedova_2