Valentyna Sich

Milí přátelé, mé jméno je Valentýna a ráda bych se vám představila. Žiju delší dobu v Praze, zde pracuji na sama sobě a poznávám, že každý člověk má své schopnosti, ať už o nich ví a pracuje s nimi anebo o nich zatím neví.  Má terapie spočívá v tom, že vás přivedu do stavu zklidnění a uvolnění – stavu, ve kterém jste schopni vnímat sama sebe a relaxovat, zaměřovat se na svůj svět, své nitro a pocity.

Párty 30.7. v 16.00 Slavíme 50 let (1)

 

Co vám nabízím? - Masáže uvolňující psychické napětí

Kraniosakrální terapie 

Jde o jemnou dotykovou metodu vhodnou pro dospělé, děti i těhotné ženy, která pomůže navodit harmonii v organismu na všech úrovních těla i duše. Dochází k uvolnění samo-ozdravných vnitřních sil člověka. Kraniosakrální terapie má silný relaxační účinek a je velmi vhodná jako součást procesu osobního a duchovního růstu a pro pocit pohody a štěstí.

Indická - uvolňující masáž hlavy

Jedná se o antistresovou masáž hlavy, obličeje a šíje. Odstraňuje každodenní stres, napětí v ramenou, krku a šíje, výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy a vlasů, navozuje pocit duševní pohody, podporuje jasnější koncentraci a myšlení.

Řízená imaginace a další relaxační techniky pro vaši mysl

Relaxační techniky pro větší pohodu, odstranění účinků stresu a přílišného pracovního vytížení. Tyto techniky můžete využít k motivaci, zvládání stresů, prohloubení relaxace nebo i snížení bolestí.

Energetická masáž

Tato masáž je jako sprcha, proud energie, který vás pročistí, vyladí a nabije novou energií a silou. Při masáži vás napojím na energie Univerza. Toto propojení vede k hluboké harmonizaci a očistě organizmu. Očista začíná v jemnohmotném těle a poté přechází do těla fyzického.

Účinky energetické masáže:

Harmonizuje energetické tělo, čistí a uhlazuje auru, odstraňuje stres, zklidňuje napětí, dodává tělu novou sílu a energii, posiluje imunitní systém, odstraňuje únavu, vyčerpanost či skleslost, působí a harmonizuje všechny úrovně – fyzickou, psychickou, emocionální i duchovní, vyvolává samo-ozdravné procesy v organismu, čistí tělo od toxinů.

Aurelie centrum hlídání dětí 733 785 773

Máte zájem využít služby z nabídky Aurelie centra a nemáte hlídání Vašich dětí?

Krom toho, že nabízím různé typy masáži a oline konzultace jak léčit sama sebe s pomoci své vnitřní energie ( bolesti břicha, hlavy atd.) nabízím také hlídání Vašich ratolestí (na věku nezáleží) 

Pokud si uděláte čas na sebe a přijdete do Aurelie centra zacvičit si, nebo si vyberete službu z nabídky centra, bude postaráno jak o Vás i o Vaše dítě.

Mám praxi s dětmi různého věku, i s dětmi s nějakým zdravotním znevýhodněním či postižením.

Více informací ráda předám, neváhejte se ke mně objednat. Valentýna

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení