Valentyna Sich

Milí přátelé, mé jméno je Valentýna a ráda bych se vám představila. Žiju delší dobu v Praze, zde pracuji na sama sobě a poznávám, že každý člověk má své schopnosti, ať už o nich ví a pracuje s nimi anebo o nich zatím neví.  Má terapie spočívá v tom, že vás přivedu do stavu zklidnění a uvolnění – stavu, ve kterém jste schopni vnímat sama sebe a relaxovat, zaměřovat se na svůj svět, své nitro a pocity.

Co vám nabízím? - Masáže uvolňující psychické napětí

Kraniosakrální terapie 

Jde o jemnou dotykovou metodu vhodnou pro dospělé, děti i těhotné ženy, která pomůže navodit harmonii v organismu na všech úrovních těla i duše. Dochází k uvolnění samo-ozdravných vnitřních sil člověka. Kraniosakrální terapie má silný relaxační účinek a je velmi vhodná jako součást procesu osobního a duchovního růstu a pro pocit pohody a štěstí.

Indická - uvolňující masáž hlavy

Jedná se o antistresovou masáž hlavy, obličeje a šíje. Odstraňuje každodenní stres, napětí v ramenou, krku a šíje, výrazně vylepšuje stav pokožky hlavy a vlasů, navozuje pocit duševní pohody, podporuje jasnější koncentraci a myšlení.

Řízená imaginace a další relaxační techniky pro vaši mysl

Relaxační techniky pro větší pohodu, odstranění účinků stresu a přílišného pracovního vytížení. Tyto techniky můžete využít k motivaci, zvládání stresů, prohloubení relaxace nebo i snížení bolestí.

Energetická masáž

Tato masáž je jako sprcha, proud energie, který vás pročistí, vyladí a nabije novou energií a silou. Při masáži vás napojím na energie Univerza. Toto propojení vede k hluboké harmonizaci a očistě organizmu. Očista začíná v jemnohmotném těle a poté přechází do těla fyzického.

Účinky energetické masáže:

Harmonizuje energetické tělo, čistí a uhlazuje auru, odstraňuje stres, zklidňuje napětí, dodává tělu novou sílu a energii, posiluje imunitní systém, odstraňuje únavu, vyčerpanost či skleslost, působí a harmonizuje všechny úrovně – fyzickou, psychickou, emocionální i duchovní, vyvolává samo-ozdravné procesy v organismu, čistí tělo od toxinů.

Více informací ráda předám, neváhejte se ke mně objednat. Valentýna