Zlatuše Hésková

Jin jóga, Relaxační techniky a Terapeutická jóga

Miluji dělat věci, kterým věřím a které dávají smysl, energicky s láskou, s citem, úsměvem, radostí, jednoduše protože, pokud věřím v co dělám mám tu odvahu za tím jít. To vše předávám vám všem, kteří máte stejnou vizi.

Pracuji s pocitem, že i díky nám je vaše práce na sobě nezapomenutelná, mě naplňuje. Chceme vám dopřát péči a dokázat, že nic není nemožné.  Přijďte a přesvědčete se o tom!

Máte chuť si vyzkoušet lekce jógy, relaxovat, meditovat - vzdělávat se? ZlatkaJin jóga / pondělí: 9.30 - 10.30 hod., středa: 16.30 - 17.30 hod.

Se zaměřuje především na svaly, cílí na klouby, kosti, vnitřní orgány či fascie (obaly našich kloubů, svalů, kostí) a proudění energie v těle. Díky jin józe budou naše klouby ohebnější a páteř pružnější. Jin jóga pracuje s energií (čchi), která v těle putuje drahami zvanými meridiány. Prostřednictvím pasivních pozic, konaných zcela bez síly s výdrží (3 min.), se zprůchodňují energetické dráhy tak, aby naše životní energie nebyla nikde blokována. Procvičením série cviků ovlivňujeme jednotlivé meridiány a harmonizujeme proudění čchi v těle. 

Relaxační jóga / pondělí 16.00 - 17.15 hod.

Je vedena v pomalejším tempu a klade důraz na používání dechu. Správné techniky dýchání napomáhají odbourání stresu a pocitu skutečné relaxace. Je vhodná pokud nemáte sílu na fyzicky namáhavější formu cvičení. Jedná se o nácvik jógových pozic (ásan). Zlepšuje pohyblivost kloubů, napomáhá prokrvení a posílení svalů, uvolňuje mysl.

Lunch yoga / pondělí a středa: 11.30 - 12.30 hod.

Jedná se o cvičení v polední pauze, zaměřuje se na zlepšení a zklidnění metabolismu, na celkové protažení těla, uvolnění mysli, dodává energii do zbytku dne.

Terapeutická jóga / středa: 9.30 - 10.30 hod.,

Výhodou této lekce je pochopení techniky správného držení těla, naučíte se posilovat střed těla, naučíte se odstranit bolesti zad, naučíme se dechová cvičení, budete lépe vnímat své tělo. 
Individuální přístup ve skupině max. 6 osob nabízí cvičení ve vašem tempu a dle vašich schopností, proto je cvičení bezpečné, hlavně pokud se cvičením začínáte, nebo pokud již cvičíte a potřebujete se zaměřit na určitou problematiku. 
Tyto lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, sportovce, pokud chcete prohloubit vaší jógovou praxi, pro páry, máte-li zdravotní omezení, ale rovněž pro maminky s dětmi, které si po domluvě můžete vzít s sebou.

Zdravá záda / úterý: 16.30 - 17.30 hod.

Cvičení se zaměřuje na uvolnění zad a regeneraci páteře, protažení zkrácených svalů trupu a posílení v místech, kde jsou svaly ochablé. Důraz je kladen na správné dýchání, optimální držení těla a zaměření pozornosti. Vhodné pro začátečníky i pokročilé.

Hatha yoga / úterý: 18.00 - 19.15 hod., čtvrtek: 10.30 - 11.30 hod., pátek: 16.45 - 17.45 hod.

je ideální cvičení pro každého, kdo chce posílit a protáhnout své tělo, uklidnit svou mysl, zlepšit koncentraci a odpočinout si aktivně. Náplní lekcí je výuka jednotlivých pozic, práce s dechem a relaxace. Spojením těchto tří elementů vytváříme harmonické cvičení, díky kterému se můžeme soustředit pouze sami na sebe. Výhodou cvičení je dosažení zlepšení kvality života – budete se cítit odpočinutější, pružnější a lépe zvládat stres, zlepšení tělesné i duševní stability, zlepšení koncentrace. 

Dechová cvičení, jemné jóga a meditační praktiky / středa a pátek 15.45 - 16.45 hod.

Zharmonizujeme energetické kanály, pročistíme organismus, uzdravíme neduhy a uklidníme mysl.
Pranayama nás učí mít pod kontrolou svůj dech i životní energii. Správný dech pomáhá léčit, předcházet mnoha nemocem a ovlivňuje naši psychiku. Avšak spousta lidí se od miminek pořádně nenadechlo. Díky pranayamě znovu objevíme sílu svého dechu a zároveň se v dnešní uspěchané době naučíme relaxovat.

CHCETE VÍC ?

Navštivte SHIATSU KURZ 

Sejdeme se celkem 6 krát / v sobotu v čase 9 – 17hod. / Termíny: 8.2., 14.3., 18.4., 16.5., 6.6., 16.7. 2020 / možný vstup na jeden blok

Intenzivní SHIATSU KURZ vás naučí vnímat souvislosti TČM, chápat tělo jako celek, nalézat nerovnováhu v těle, diagnostikovat, umět se léčit, chápat sebe, zdraví a výživu. Naučíme se principy jin jógy a současně harmonizujeme daný prvek.

V každém kurzu se zaměříme na jednotlivý element, který si probereme ve všech souvislostech / orgány, meridiány, diagnostika, cvičení, masáže, strava, aj. Naučíme se techniku na uvolnění zablokované čchi a aktivaci meridiánových drah, ukážeme si důležité akupunkturní body a souvislosti s nemocemi.

Po absolvování celého kurzu navodíte tělo do stavu harmonie. Diagnostikujete si zdravotní problémy a aktivujete čchi, zprůchodníte meridiánové dráhy. Naučíte se techniku umožňující ponechat meridiány průchodné, projdete hlubokých očistným procesem, naučíme se správně kombinovat stravu a zrelaxujete. Pochopením principů a nastolením rovnováhy se můžete stát pomocníkem ostatním.

Jak můžeme rozvíjet své schopnosti ? Na KURZU AUTOMATICKÉ KRESBY - dne 29.2. v 10.00 - 14.00 hod.

AK3

Tento kurz vám otevře skryté schopnosti, cestu ke zdraví a sebevědomí a nový pohled na svoji realitu, na své nitro. Schopnost automatické kresby máme všichni ukrytu v sobě - jde jen o to, najít k ní cestu, objevit dosud utajené schopnosti.

Na kurzu si odpočinete odpoutáním se z denního koloběhu, uvolníte se a prostřednictvím vhledu do sama sebe poznáte své vnitřní touhy. Kurz je vhodný pro všechny, včetně těch, kteří s malováním nemají žádnou zkušenost.

Z kurzu si odnesete svůj automatický léčivý obrázek a nevšední zážitek.

Srdečně zvu, přijďte a otevřete své schopnosti, Zlatuše Hésková

IMG_20170422_111503_058 (1)