AKCE měsíce

Na srpen jsme pro Vás připravili v AURELIE centrech nabídku pečujících terapií 

BALÍČEK 3 TERAPIÍ zakoupíte v hodnotě 2999 Kč / trvání 1 terapie 45 min. /

Nabídka je počtem omezená.

Co Vám to přinese?

Více energie, relaxaci uvolnění mysli, dostanete se do lepší nálady, uvolníte napětí, nebo si vyzkoušíte účinnost jednotlivých terapií.

POPIS:

Antistresová masáž obličeje – spojuje příjemné a užitečné, jemná presura bodů s kombinací jemné masáže obličeje a s použitím pěstící krémy Energy beauty, preventivně působí na posílení organismu, nebo při prvních příznacích nachlazení nebo chřipky, uvolní psychické zátěže, stimuluje obličejové svalstva, bezesporu vyhladí vrásky tím, že se ponoříte do relaxace a stimulujete svalstvo.

121008744_2080045578795408_9010031698358366828_n

Co vám speciální obličejová terapeutická masáž přinese? NOVÝ RESTART Vašemu obličeji, uvolnění vrásek, celkovou relaxaci obličeje a hlavy, uvolnění mysli, dostanete se do lepší nálady, uvolníte napětí, nebo si vyzkoušíte účinnost této terapií. Procedura napomáhá správnému prokrvení a regeneraci kůže. Učiní Vaši pleť krásnou a vitální.

V rámci terapie vyzkoušíte pěstící krémy Energy beauty kosmetiky, nebo např. Arganový olej či laserovou terapii. / Produkty budou k zakoupení k zakoupení se slevou.

Účinky: Arganový olej patří mezi nejdražší a nejvzácnější oleje na světě. Jeho omezená dostupnost, náročný způsob zpracování a vysoký obsah účinných látek jsou důvodem, proč je mnohými nazýván “marockým zlatem”. Má silné liftingové, zajizvující účinky, je vhodný pro každý typ pleti. Pouze čistý a přírodní arganový olej v bio kvalitě dokáže plně rozvinout všechny své účinky a nabízí široký kosmetický a terapeutický efekt.

Doporučujeme kombinovat s pěsticími krémy řady Renove.