ART Terapeutický meditační workshop

ART Terapeutický meditační workshop 

STŘEDA 15.30 - 17.30 hod. / cena 990,00 Kč

 

Co Vás na workshopu čeká? Nevšední zážitek, meditace, relaxace i zábava….

Přijďte skrze meditační malování lépe poznat sami sebe. Být tady a teď (naplno vnímat daný okamžik) …. ztratit se v tvoření, dotknout se vlastní podstaty. Naladit se na sebe a svůj život.

Arteterapie je výborným prostředkem, jak ulevit přetížené mysli, znovuobjevit radost, uvolnit napětí a stres, rozvíjet kreativitu. V kombinaci s meditací a dalšími terapeutickými technikami se tak můžeme napojit na naše nevědomí a zkoumat zákoutí vlastního Já, své skryté vzorce chování, slabé a silné stránky, strachy i zdroje energie.

A ano, opravdu nemusíte vůbec umět malovat!

Na tomto prožitkovém workshopu se dozvíte, jak je možné pomocí tvoření a meditace léčit a proměňovat Váš život. Přivést do něj kvality jako – radost, důvěru, víru … odevzdání.

Tvorbou budeme propojovat tradiční meditační a jógové filozofické přístupy se současnými psychologickými znalostmi, tak aby byly techniky vhodné pro člověka současné doby a moderního životního stylu.

Kurz je vhodný pro všechny zájemce.

PŘIDEJ se k nám a … miluj celým srdcem a duší ... snaž se dělat to, co máš rád ... vyhýbej se pomluvám a negaci ... raději spolkni urážlivá slova ... obklopuj se tím, co činí Tvoji duši šťastnou ... odeber ze svého života věčné stěžovače a negativisty .... pamatuj, že druzí mají právo na jiný názor ... udržuj si víru a naději … tvoř a prožívej přítomnost … a vždy vzpomeň na to, že příroda a láska jsou nejlepší lékaři ... :-) Zlatka Zaregistrujte se a proměňte svůj život!

REZERVACE

na č.ú.: 600 Kč na účet č.: 66688610/5500 do VS napište své jméno  

Rezervace: 733 785 773 / zlatuseheskova@gmail.com

Občerstvení: ovoce, voda, čaj 

Lektor: Srdečně se na Vás těším, na setkání a rozvoj Vašich schopností, Zlatuše Kvasnica Hésková