ART Terapeutický meditační workshop

ART Terapeutický meditační workshop

Sobota 29.5. 2022 v 13.30 - 16.30 hod. / cena 990,00 Kč rezervace 600,- Kč

 

Co Vás na workshopu čeká? Nevšední zážitek, meditace, relaxace i zábava….

Přijďte skrze meditační malování lépe poznat sami sebe. Být tady a teď (naplno vnímat daný okamžik) …. ztratit se v tvoření, dotknout se vlastní podstaty. Naladit se na sebe a svůj život.

Arteterapie je výborným prostředkem, jak ulevit přetížené mysli, znovuobjevit radost, uvolnit napětí a stres, rozvíjet kreativitu. V kombinaci s meditací a dalšími terapeutickými technikami se tak můžeme napojit na naše nevědomí a zkoumat zákoutí vlastního Já, své skryté vzorce chování, slabé a silné stránky, strachy i zdroje energie.

A ano, opravdu nemusíte vůbec umět malovat!

Na tomto prožitkovém workshopu se dozvíte, jak je možné pomocí tvoření a meditace léčit a proměňovat Váš život. Přivést do něj kvality jako – radost, důvěru, víru … odevzdání.

Tvorbou budeme propojovat tradiční meditační a jógové filozofické přístupy se současnými psychologickými znalostmi, tak aby byly techniky vhodné pro člověka současné doby a moderního životního stylu.

Kurz je vhodný pro všechny zájemce.

PŘIDEJ se k nám a … miluj celým srdcem a duší ... snaž se dělat to, co máš rád ... vyhýbej se pomluvám a negaci ... raději spolkni urážlivá slova ... obklopuj se tím, co činí Tvoji duši šťastnou ... odeber ze svého života věčné stěžovače a negativisty .... pamatuj, že druzí mají právo na jiný názor ... udržuj si víru a naději … tvoř a prožívej přítomnost … a vždy vzpomeň na to, že příroda a láska jsou nejlepší lékaři ... :-) Zlatka Zaregistrujte se a proměňte svůj život!

KDY? 28.5. 2022 v čase 10.00 – 14.00 / 1000,00 Kč, rezervace 600,- Kč

na č.ú.: 66688610/5500 do VS napište své jméno

Místo: Na struze 7, Praha 1             

Rezervace: 733 785 773 / zlatuseheskova@aurelie-centrum.cz,

Info: https://www.aurelie-centrum.cz/novinky/kurz-automaticke-kresby-take//                                                                                                                                Občerstvení: ovoce, voda, čaj 

Lektor: Srdečně se na Vás těším, na setkání a rozvoj Vašich schopností, Zlatuše Kvasnica Hésková

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení