Jóga a meditace spojená se zvuky Tibetských mís

Zvu vás na blahodárné jógově meditativní setkání, v němž spojíme jemnou terapeutickou jógou a léčivý zvuk tibetských mís.

Pondělí v 17.10 - 18.00 a čtvrtek v 17.40 - 18.30 hod.

 

Co si z workshopu odnesete: hlubokou relaxaci a regeneraci celého já, uvolnění stresu, zatuhlých míst a zablokované energie, pocit úlevy a spokojenosti jako po vydatné dovolené.

Co to bude: hodinka plná uklidňujícího hlubokého dechu, jemného vědomého pohybu a hluboké relaxace těla i mysli za zvuku tibetských mís a dalších nástrojů. Zvuková lázeň působí léčivě na více úrovních: rezonuje s fyzickým tělem, takže promasíruje a stimuluje vnitřní orgány a oběhový systém krve i lymfy, rozvibruje i jemno-hmotné tělo, uvolní blokace Prány (proudy energie, které nejsou viditelné, ale ovlivňují zdraví těla i mysli), napomáhá mysli dostat se do meditačního stavu a vyčistit se od stresu a zbytečné myšlenkové zátěže

Pro koho to bude: workshop je maximálně pro 8 osob. Z hlediska jógové praxe je vhodný úplně pro všechny stavy těla i mysli. Pro jógové začátečníky i fajnšmekry. Pro kohokoli, kdo se chce na chvíli zastavit, opečovat a podívat se víc do hloubky jógy i sebe sama.

Co s sebou: jen pohodlné oblečení. Veškeré pomůcky i podložky budou na místě. Voda a čaj taktéž.

Registrace a cena: registraci prosím proveďte přímo na webu Aurelie. Cena za osobu je 350 Kč. Kvůli omezené kapacitě sálu a velkému zájmu máte svoje místečko jisté až po uhrazení zálohy. V případě jakýchkoli nejasností či dotazů neváhejte a piště.

Přijďte se s námi protáhnout, uvolnit a rozvibrovat až k hlubokému pocitu úlevy a spokojenosti.

Cena zahrnuje: občerstvení, voda, čaj

Počet míst je omezen, přihlásit se můžete na stránkách, nebo mi napište.
K dispozici voda, čaj, malé sobotní občerstvení.

KDY? Pondělí v 17.10 - 18.00 a čtvrtek v 17.40 - 18.30 hod. / 350,00 Kč                                                                                                                                              Občerstvení: malé občerstvení - ovoce, voda, čaj 

MÍSTO: V Kolkovně 5, Praha 1

Rezervace - 350 Kč na č.ú.: 66688610/5500, do textu napište termín Akce a Vaše jméno
Rezervace: 733 785 773
https://www.aurelie-centrum.cz/
Lektor: Srdečně se na Vás těším, na setkání s Vámi, Zlatuše Kvasnica Hésková
 

Tibetské mísy1 (2)