Jóga a meditace spojená se zvuky Tibetských mís

Jógové cvičení a meditace spojená se zvuky Tibetských mís

Pondělí v 17.10 - 18.00 a čtvrtek v 17.40 - 18.30 hod.

 

 

Zvu vás na blahodárné jógově meditativní setkání, v němž spojíme jemnou terapeutickou jógou a léčivý zvuk tibetských mís.

Co si z workshopu odnesete: hlubokou relaxaci a regeneraci celého já, uvolnění stresu, zatuhlých míst a zablokované energie, pocit úlevy a spokojenosti jako po vydatné dovolené

Co to bude: hodinka a půl plná uklidňujícího hlubokého dechu, jemného vědomého pohybu a hluboké relaxace těla i mysli za zvuku tibetských mís. Zvuková lázeň působí léčivě na více úrovních: rezonuje s fyzickým tělem, takže promasíruje a stimuluje vnitřní orgány a oběhový systém krve i lymfy, rozvibruje i jemno-hmotné tělo, uvolní blokace Prány (proudy energie, které nejsou viditelné, ale ovlivňují zdraví těla i mysli), napomáhá mysli dostat se do meditačního stavu a vyčistit se od stresu a zbytečné myšlenkové zátěže

Pro koho to bude: workshop je maximálně pro 6 osob. Z hlediska jógové praxe je vhodný úplně pro všechny stavy těla i mysli. Pro jógové začátečníky i fajnšmekry. Pro kohokoli, kdo se chce na chvíli zastavit, opečovat a podívat se víc do hloubky jógy i sebe sama.

Co s sebou: jen pohodlné oblečení. Veškeré pomůcky i podložky budou na místě. Voda a čaj taktéž.

Registrace a cena: registraci prosím proveďte přímo na webu Aurelie. Cena za osobu je 290 Kč. Kvůli omezené kapacitě sálu a velkému zájmu máte svoje místečko jisté až po uhrazení zálohy. V případě jakýchkoli nejasností či dotazů neváhejte a piště.

Užijeme si hodinku plnou uklidňujícího hlubokého dechu, jemného vědomého pohybu a hluboké relaxace těla i mysli za zvuku tibetských mís.

Zvuková lázeň působí léčivě na více úrovních - rezonuje s fyzickým tělem i jemnými energiemi, a ulevuje proto jak od fyzických, tak energických blokací. Zároveň napomáhá mysli dostat se do meditačního stavu a vyčistit se od stresu a zbytečné myšlenkové zátěže.

Přijďte se s námi protáhnout, uvolnit a rozvibrovat až k hlubokému pocitu úlevy a spokojenosti.

Cena zahrnuje: občerstvení, voda, čaj

Počet míst je omezen, přihlásit se můžete na stránkách, nebo mi napište.
K dispozici voda, čaj, malé sobotní občerstvení.

KDY? Pondělí v 17.10 - 18.00 a čtvrtek v 17.40 - 18.30 hod. / 290,00 Kč                                                                                                                                              Občerstvení: malé občerstvení - ovoce, voda, čaj 

MÍSTO: V Kolkovně 5, Praha 1

Rezervace: 733 785 773, zlatuseheskova@gmail.com, nebo v rezervacích na webu

Lektor: Srdečně se na Vás těším, na setkání s Vámi, Zlatuše Kvasnica Hésková

Tibetské mísy1 (2)

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení