JÓGA VÍKEND - Lago di Garda

4* Hotel Querceto Wellness & Spa – DUBEN 2023

 

Malcesine, Lago di Garda, Italy
 
 
Fotografie z fotogalerie ubytování
 

 

Termín pobytu / 7.4. - 10. 4. 2023 / 4 dny / 3 noci 

REZERVACE 

Pro rezervaci se hradí záloha 5.500 Kč hotově nebo na č.ú.: 66688610/5500 Raiffeisen bank / VS: RČ

 

Fotografie z fotogalerie ubytování      Fotografie z fotogalerie ubytování   

 

CENA: 9.000 Kč / osoba / pobyt ve dvoulůžkovém pokoji / Necvičící osoba: 8.000 Kč / pobyt

 

Fotografie z fotogalerie ubytování

 

Fotografie z fotogalerie ubytování

 

Cena zahrnuje: 

3x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, snídaně, jógový program, parkování zdarma

wellness / může být za poplatek

 výlety / pěší túry, kola / možnost půjčení

 

Esperienze

 

CO VÁS ČEKÁ?

 

ubytování na 3 noci v hotelu Hotel Querceto Wellness & Spa

skvělé snídaně v ceně

lekce jógy a meditace se Zlatuší Héskovou

 

Fotografie z fotogalerie ubytování     Fotografie z fotogalerie ubytování

 Fotografie z fotogalerie ubytování          Fotografie z fotogalerie ubytování        Fotografie z fotogalerie ubytování

 
PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

pro začátečníky i pokročilé v józe

pro ty, kteří mají chuť prohloubit svou praxi jógy a propojit se s přírodou, poznat nové místa a zkušenosti

pro osoby starší 10 let, muže, ženy, páry i známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit

Fotografie z fotogalerie ubytování

 

JÓGA LEKCE 

2 x denně / lekce přizpůsobíme okolí, vybereme si zajímavá místa v přírodě, načerpáme energii Čchi, zharmonizujeme čakry

Pátek – hatha yoga 17:00 – 18:00

Sobota před snídaní – jemná ranní s prvky terapeutické jógy 7:30 – 8:30

Sobota před večeří – hatha yoga s meditací 17:00 – 18:00

Neděle před snídaní – jemná ranní jóga 7:30 – 8:30

Neděle před večeří – hatha yoga s meditací 17:00 – 18:00

Pondělí před snídaní – jemná ranní jóga 7:30 – 8:30

 

Každou lekci upravuji na místě tak, aby co nejvíce vyhovovala účastníkům.

Věnuji se terapeutické józe, protože mám dlouholeté zkušenosti s řešením zdravotních problémů svých klientů.

Zabývám se východními technikami – Shiatsu, Čínská tlaková masáž, Reiki.

Dále praktikuji např. techniky – aktivace imunitního systému,  obličejovou jógu, – zvukovou lázeň – vše relaxačně.

V sauně si ukážeme a vyzkoušíme techniky obličejové jógy.

 

The 17 Best Beaches Lake Garda Has To Offer - TripAnthropologist

 

REZERVACE u Zlatuše Kvasnica Hésková - 733 785 773, zlatuseheskova@gmail.com

Rezervace místa - obchodní podmínky: Na jógový pobyt budete zapsáni na základě potvrzení a přihlášením v rezervačním systému. Své místo budete mít pevně rezervované po zaplacení zálohy 5.500 Kč. (info e-mailem). Místo je potvrzeno zaplacením rezervační zálohy na č.ú.: 66688610/5500 Raiffeisen bank, VS: uveďte Vaše jméno, doplatek převodem na účet nebo v Aurelie centru / možnost platby kartou, hotově.

Nemůžete-li se ze závažných důvodů pobytu zúčastnit, dejte prosím vědět co nejdříve předem - záloha Vám takto může být převedena na jiný termín. Můžete rovněž za sebe najít náhradníka. Při neúčasti bez omluvy alespoň 2 dny předem záloha propadá v plné výši bez náhrady. POZOR: Cena za ubytování je závislá dle aktuálnosti ceny v den uhrazení služby. Na žádost zajistíme pojištění + dovoz na hotel a na letiště. Neváhejte vzít svoji rodinu či známé. Více informací předáme obratem. 

Storno podmínky: Klient má právo odstoupit od objednávky i bez udání důvodu dle storno podmínek poskytovatele ubytování a dopravce.
Níže uvádím storno zajištění zájezdu a lekcí jógy.
Při odstoupení ode dne rezervace do 61 dní 30% z celkové ceny, Při odstoupení 60 - 31 dní 50% z celkové ceny
Při odstoupení 30 – 2 dní 100% z celkové ceny

 

Fotka

 

POPIS místa pobytu:

Ubytování Hotel Querceto Wellness & Spa nabízí následující aktivity/služby (mohou být za poplatek): 

Lázně a wellness, Vířivka/jacuzzi, Sauna, Masáže, Venkovní lázeň, Lázeňský/wellness balíček, Termální lázeň, Bazén, Fitnes

Cyklistika, Půjčení kola, Pěší turistika, Pěší prohlídky

Spa in The Woods 

Svoboda být sám se sebou a naslouchat svému tělu.

Ponořte se do ticha krajiny, znovu objevte radost z chvilky pro sebe v nejsugestivnějším místě ze všech: v lesoparku hotelu Querceto. V jejím centru, v plném souladu s okolní přírodou, je intimní dřevěná sauna, s přilehlou vířivkou jacuzzi: místo k regeneraci a opětovnému kontaktu se sebou samým.

Tajná terapie stromů.

Už jste někdy slyšeli o lesním koupání? Lesní koupání, je praxe trávení času obklopeného stromy a přírodou. Apoteóza praxe nastává přidáním vodního prvku k lesnímu prvku. Relaxační koupel mezi mechem, ptačím zpěvem, kmeny stromů a listím je čistým zpomalením. Čistota vzduchu a ticho, ale především biochemické látky, které si stromy mezi sebou vyměňují, jsou skutečným elixírem života pro lidské bytosti.

Indoor Wellness Center

Uveďte tělo, ducha a duši zpět do harmonie a dopřejte si příjemné odpoutání se od šílícího davu… tady je to možné. Pod dřevěnými trámy stropu intimní wellness
s tureckou lázní, bio saunou, Cromo Kneippovým chodníkem, finskou saunou, emoční sprchou a hydromasážní vanou. Přilehlý relaxační prostor nabízí dokonalou atmosféru k zakončení cesty popíjením horkého bylinkového čaje… pohodlné lenošky, vůně a sladké melodie budou doprovázet vaši chvíli pauzy k úplnému opuštění mysli a těla.

SOLNÁ MÍSTNOST - Exkluzivní Salt Room je ideálním prostředím pro očistu a pročištění těla využití prospěšných vlastností chloridu sodného.

Fotografie z fotogalerie ubytování

Velký bazén, obklopený přírodní skálou Monte Baldo, nabízí jedinečný výhled na celé jezero. 

V sousedství intimní zóny solária je rozsáhlý zalesněný park, kde se můžete osvěžit a přitom obdivovat přírodu, barvy a vůně každého ročního období. Bar u bazénu během dne osvěží a uhasí žízeň širokým výběrem nápojů, smoothies a koktejlů, nebo jen na rychlou kávu mezi jedním koupáním a druhým…

 

Skutečný park 7000 metrů čtverečních světských stromů a cest s mnoha malými a intimními zařízenými plochami, ve kterém můžete regenerovat a přitom obdivovat barvy a vůně každého ročního období. V létě slunce kreslí sugestivní panorama ... květinový trávník v parku je ideální k tomu, abyste se nechali hladit teplými slunečními paprsky a velké stromy se stávají příjemným úkrytem během nejteplejších hodin. Na podzim je park laděný do oranžova a vlněné deky rozházené sem a tam jsou ideální na mazlení a při popíjení horkého nápoje obdivovat okolní přírodu.

 

Town of Malcesine Castle and Beach View Stock Image - Image of heritage,  exterior: 105383977

 

Město Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst u jezera Lago di Garda. Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem na Torbole či opačným směrem na Torri del Benaco.

Malcesine, nazývaná také Perla jezera, zaujme své návštěvníky svým krásným panoramatem a architektonickým souborem svého historického centra, zavěšeného mezi vodou a horami. Historické centrum je labyrintem středověkých uliček, plných sugestivních zákoutí s pastelově zbarvenými domy a krásnými výhledy na jezero a lodě kotvící v pěkném malém přístavu jsou příjemným obrázkem k obdivování při popíjení dobrého drinku.

Z výšky zhruba 2200 m.n.m. se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Okolí hory je doslova protkáno cyklostezkami a cestami pro pěší. V případě, že nejste aktivní cyklista, a nebo prostě jen nemáte chuť trmácet se do prudkého kopce, nabízí se jako dopravní prostředek ojedinělá lanovka. Ta je od poloviny cesty (kde je možné vysednout a dojít pěšky) otáčivá kolem své osy. Konstrukce v Evropě vskutku ojedinělá. Parkoviště naleznete přímo pod budovou lanovky v podzemí (Malcesine). Jednosměrná jízda vyjde na 17 €, zpáteční potom na 25 €, děti a senioři mají slevu. Za příplatek se dá přepravit i kolo. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

A pokud nechcete opustit Querceto? No… všechny oblasti hotelu jsou ideální pro obdivování kopců, které se odrážejí ve vodách jezera…

 

V historickém centru propleteném úzkými uličkami s řadou barů, kaváren, obchodů a restaurací určitě zavítejte na hrad Scaligerů, z jehož věže se naskýtá překrásný výhled na okružní zdi tří nádvoří a na jezero Lago di Garda. Hrad Scaligerů s opevněním a středověkou věží pochází ze 13. století a byl vyhlášen národní památkou. Dále se v městečku nachází kostelík svatého Štěpána (8. století) a kostel Santa Maria di Navene (11. století).

 

 

 

 

Pro rezervaci se hradí záloha 5500 Kč / osoba, doplatek je splatný do 5.4. (budeme před tím zasílat doplatkové faktury)