Jógově poznávací pobyt u moře - Monopoli - Itálie

Přidejte se k nám na jógově poznávací pobyt u moře.

  Monopoli – autentický italský ráj / Itálie / 30.5 – 3.6.2022

 

Cena 12.000Kč / os.

Cena se může měnit v závislosti na datu rezervace, aktuální nabídky a výběru ubytování

 

Můžete se těšit na jógu, relax, plavání, procházky, toulání se italskými uličkami s nádechem pravé Itálie, povídání, slunce, moře, památky. Protáhneme nohy během pěší turistiky po pláži – Cala Paradiso, městem a do přírody.

 

  

Bydlet budeme v Monopoli / Itálie / 30.5 – 3.6.2022

Ubytování: Dimora Arco Antico – prázdninový dům

Výběr pokojů: 1os. 9.000,-Kč / 2os. 15.000,-Kč / 3os. 17.000,-Kč

V případě vyprodání pro vás připravím jinou variantu ubytování.

 

Ubytování se nachází 2 minuty chůze od pláže. Dimora Arco Antico se nachází v Monopoli, v blízkosti pláže Porta Vecchia a Cala Paradiso a nabízí terasu. U historického jádra začíná první pláž, Portavecchia. Jedná se o městskou pláž, voda je čistá. Jižně od města nalezneme pláže s jemným žlutým pískem, moře zde hraje nádhernými barvami.

 

   Apulijská gastronomie si zakládá na jednoduchosti a vždy čerstvých surovinách. Najdete zde pizzy, čerstvé ryby a mořské plody. Zážitkem jsou též specializované obchody na sýry, šunky a také místní trhy s ovocem a zeleninou, vynikající olivy, které pochází z místních olivových hájů, apulijská vína, zejména Primitivo jsou výborná a je z nich cítit slunce.

 

 

 

Doprava: letecky cca 2 tis. os. / v závislosti na aktuální cenně letenky

Lekce hatha yogy, relaxace, procházky aj. radosti / Zlatuše Hésková

Cena za všechny lekce a výlety – 2.000,- Kč /os.

Cesta letadlem z Prahy: 2hod.45min., z Bari vlakem do Monopoli

 

 

 Monopoli se nachází v jižní Itálii, v části zvané Apulie (italsky Puglia), přibližně 60 km od letiště v Bari a 1649 km od Prahy. Apulie je známá svým zemědělstvím, proto v okolí Monopoli naleznete rozsáhlé olivové háje a vinice. Jedná se o pobřežní město se dvěma přístavy (antickým a průmyslovým) a mnoha písečnými plážemi, které se táhnou od Monopoli až do Capitolo. Město má celkem 50 tis. obyvatel a skládá se z moderní a historické čtvrti. Monopoli se pyšní bohatou historií. Tato oblast byla poprvé osídlena v roce 500 před Kristem, ale v okolí města naleznete památky i z dob pravěku. V roce 1484 padlo pod vládu Benátek a sloužilo jako důležitý přístav mezi městy Bari a Brindisi. Město bylo často pod útoky arabů, proto byl v roce 1529 vystavěn hrad Karla V. na jeho obranu. V roce 1860 bylo připojeno k Italskému království.

Rezervace místa - obchodní podmínky:

Na jógový pobyt budete zapsáni na základě potvrzení a přihlášením v rezervačním systému. Své místo budete mít pevně rezervované po zaplacení zálohy 7000 Kč. (info e-mailem). Místo je potvrzeno zaplacením rezervační zálohy na č.ú.: 66688610/5500 Raiffeisen bank, doplatek převodem na účet nebo v Aurelie centru / možnost platby kartou, hotově. Nemůžete-li se ze závažných důvodů kurzu zúčastnit, dejte prosím vědět co nejdříve předem - záloha Vám takto může být převedena na jiný termín. Můžete rovněž za sebe najít náhradníka. Při neúčasti bez omluvy alespoň 2 dny předem záloha propadá v plné výši bez náhrady. Cena letenek a ubytování je závislá dle aktuálnosti ceny v den uhrazení služby. Na žádost zajistíme pojištění + dovoz na hotel a na letiště. Neváhejte vzít svoji rodinu či známé. Více informací předáme obratem.

 

Storno podmínky: Klient má právo odstoupit od objednávky i bez udání důvodu.

Při odstoupení                              60 - 31 dní  50% z celkové ceny

Při odstoupení                             30 – 2  dní  100% z celkové ceny

 

Ze srdce se na Vás těším, Zlatuše Hésková

 

NAJDETE NÁS – AURELIE centrum - V Kolkovně 5, Praha 1

 www.aurelie-centrum.cz / zlatuseheskova@gmail.com

KONTAKT - Mgr. Zlatuše Kvasnica Hésková / +420 733 785 773 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení