Jógově poznávací pobyt u moře - Monopoli - Itálie

Přidejte se k nám na jógově poznávací pobyt u moře.

  Monopoli – autentický italský ráj / Itálie / 31.5 – 7.6.2023

 

Cena 22.000Kč / os.

Cena se může měnit v závislosti na datu rezervace, aktuální nabídky a výběru ubytování

 

Můžete se těšit na jógu, relax, plavání, procházky, toulání se italskými uličkami s nádechem pravé Itálie, povídání, slunce, moře, památky. Protáhneme nohy během pěší turistiky po pláži – Cala Paradiso, městem a do přírody.

 

  

Bydlet budeme v Monopoli / Itálie / 31.5 – 7.6.2022

Ubytování: Casale del Murgese Country Resort

Výběr pokojů: 2os. 28.000,-Kč / 3os. 34.000,-Kč

Čtyřhvězdičkový Hotel Casale del Murgese Country Resort s velkou zahradou a vytříbeným bazénem nabízí klidný a relaxační pobyt v Puglii. Nachází se 3,5 km od měst Savelletri a Fasano. Pokoje jsou elegantně zařízené a klimatizované. Ve všech najdete bezplatné kabelové připojení k internetu a 32palcovou TV s plochou obrazovkou. Výhled směřuje na okolní kopce nebo na Jaderské moře z dálky. Casale del Murgese provozuje restauraci, která se specializuje na tradiční recepty z Puglie, italskou kuchyni a speciální dietní menu. Snídaně zahrnuje domácí moučníky, sušenky, sýr a šunku.

 

 

Monopoli se nachází v blízkosti pláže Porta Vecchia a Cala Paradiso. U historického jádra začíná první pláž, Portavecchia. Jedná se o městskou pláž, voda je čistá. Jižně od města nalezneme pláže s jemným žlutým pískem, moře zde hraje nádhernými barvami.

 

   Apulijská gastronomie si zakládá na jednoduchosti a vždy čerstvých surovinách. Najdete zde pizzy, čerstvé ryby a mořské plody. Zážitkem jsou též specializované obchody na sýry, šunky a také místní trhy s ovocem a zeleninou, vynikající olivy, které pochází z místních olivových hájů, apulijská vína, zejména Primitivo jsou výborná a je z nich cítit slunce.

 

 

 

Doprava: letecky cca 4 tis. os. / v závislosti na aktuální cenně letenky / autem

Lekce 2 x denně - hatha yogy, jin jógy, relaxace, poznávání okolí / Zlatuše Hésková

Cesta letadlem z Prahy: 2hod.45min., z Bari vlakem do Monopoli

 

 

Monopoli se nachází v jižní Itálii, v části zvané Apulie (italsky Puglia), přibližně 60 km od letiště v Bari a 1649 km od Prahy. Apulie je známá svým zemědělstvím, proto v okolí Monopoli naleznete rozsáhlé olivové háje a vinice. Jedná se o pobřežní město se dvěma přístavy (antickým a průmyslovým) a mnoha písečnými plážemi, které se táhnou od Monopoli až do Capitolo. Město má celkem 50 tis. obyvatel a skládá se z moderní a historické čtvrti. Monopoli se pyšní bohatou historií. Tato oblast byla poprvé osídlena v roce 500 před Kristem, ale v okolí města naleznete památky i z dob pravěku. V roce 1484 padlo pod vládu Benátek a sloužilo jako důležitý přístav mezi městy Bari a Brindisi. Město bylo často pod útoky arabů, proto byl v roce 1529 vystavěn hrad Karla V. na jeho obranu. V roce 1860 bylo připojeno k Italskému království.

Rezervace místa - obchodní podmínky:

Na jógový pobyt budete zapsáni na základě potvrzení a přihlášením v rezervačním systému. Své místo budete mít pevně rezervované po zaplacení zálohy 7000 Kč. (info e-mailem). Místo je potvrzeno zaplacením rezervační zálohy na č.ú.: 66688610/5500 Raiffeisen bank, doplatek převodem na účet nebo v Aurelie centru / možnost platby kartou, hotově. Nemůžete-li se ze závažných důvodů kurzu zúčastnit, dejte prosím vědět co nejdříve předem - záloha Vám takto může být převedena na jiný termín. Můžete rovněž za sebe najít náhradníka. Při neúčasti bez omluvy alespoň 2 dny předem záloha propadá v plné výši bez náhrady. Cena letenek a ubytování je závislá dle aktuálnosti ceny v den uhrazení služby. Na žádost zajistíme pojištění + dovoz na hotel a na letiště. Neváhejte vzít svoji rodinu či známé. Více informací předáme obratem.

 

Storno podmínky: Klient má právo odstoupit od objednávky i bez udání důvodu.

Při odstoupení                              60 - 31 dní  50% z celkové ceny

Při odstoupení                             30 – 2  dní  100% z celkové ceny

 

Ze srdce se na Vás těším, Zlatuše Hésková

 

NAJDETE NÁS – AURELIE centrum - V Kolkovně 5, Praha 1

 www.aurelie-centrum.cz / zlatuseheskova@gmail.com

KONTAKT - Mgr. Zlatuše Kvasnica Hésková / +420 733 785 773