Jógově poznávací pobyty v Itálii_tour_2022

LÉTO, moře, JÓGA, cestování a mnoho dalšího můžete zažít na našich jógově poznávacích pobytech u moře, stačí si vybrat z nabídky a REZERVOVAT si včas svůj termín. 

Termíny a místa

Milano Marittima / Itálie / 4 – 11.7. 2022
Gargano / Vieste / Itálie / 11 – 16.7. 2022
Sant Angelo / Itálie / 16 – 18.7. 2022
Sirmione / Lago di Garda / 18 – 21.7. 2022

Vybrat si můžete individuální místo, nebo se vydejte s námi a procestujte kouzelná místa s atmosférou pravé itálie. 

La Rotonda Primo Maggio, le cœur de Milano Marittima — Turismo Comune di  Cervia 


PROGRAM 

JÓGA a meditace 2x denně, moře, výlety do přírody a epických měst, do poutního místa - hory Sant Angelo, procházky, slunce, jídlo


Milano Marittima / Itálie / 4 – 11.7. 2022


Ubytování: Hotel Sorisso / 4 hvězdičkový hotel s bazénem / se snídani / 7 dní
Výběr pokojů: dle aktuálnosti - 2os. 19.600,- Kč / 3 os. 27.000,- Kč / 7 dní
Doprava: autem – 1050 km / letecky do Benátek + vlakem nebo autobusem

Fotografie z fotogalerie ubytování  Fotografie z fotogalerie ubytování


Hotel Sorriso se nachází 50 metrů od pláže Milano Marittima a nabízí venkovní bazén a venkovní vířivku. Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi. Všechny klimatizované pokoje mají balkon, satelitní TV s plochou obrazovkou a minibar. Ve vlastní koupelně najdete sprchu, fén a bidet. Snídaně se podává na terase s výhledem na moře a zahrnuje čerstvou kávu nebo cappuccino a sladké pečivo.

Lekce jógy: Hatha yoga od 8.00 h. na pláži, odpolední jógové techniky - klidná relaxační jóga, meditace v přírodě: cena za všechny lekce a výlety – 3.000,- Kč /os.


Gargano / Vieste / Itálie / 11 – 16.7. 2022

 

Ubytování: Hotel Club Bellavista / 3 hvězdičkový hotel s bazénem / se snídani / 5 dní
Výběr pokojů: dle aktuálnosti - 2os. 14.000,- Kč
Doprava: autem – 1510 km / letecky do Bari + plus z Bari cca 3 hod. autobusem nebo vlakem 

 

Fotografie z fotogalerie ubytování  Fotografie z fotogalerie ubytování

 

Hotel Club Bellavista se nachází na panoramatickém kopci, v pěkné lokalitě s ohromující zátokou a plážemi, 900 metrů od moře. Hotel leží blízko městečka Vieste, a přírodního parku Gargano. Oblast se vyznačuje křišťálově čistou vodou a zelenými umbrijskými lesy. Hotel nabízí domáckou a přátelskou atmosféru, velký bazén, zahradu.

 

Fotografie z fotogalerie ubytování

 

Lekce jógy: Hatha yoga od 8.00 h. na pláži, odpolední jógové techniky - klidná relaxační jóga, meditace v přírodě: cena za všechny lekce a výlety – 2.400,- Kč /os.

Okolí: Mattinata, Manfredonia, Foggia, Vieste, Peschici, Monte Saraceno, Sacro a Sant Angelo, Torre-Arco di San Felice a mnoho dalších míst vhodných k shlédnutí.

 

Skutečný symbol městečka Vieste nestvořila ruka člověka, ale vítr a vlny. Jedná se o 20 metrů vysoký, legendami opředený skalní monolit „Pizzomunno“, vystupující z moře ve stejnojmenné zátoce. V létě živé letovisko poloostrova Gargano, v zimě ospalé hnízdo na špičce poloostrova. Městečko Vieste se rozkládá na úzké skalnaté ostruze a jeho dějiny sahají až do 10. století před naším letopočtem. Z římského období pochází zbytky městských hradeb. V centru se mezi vápnem obílenými domy vypíná k nebi katedrála, založená v 11. století a přestavěná v 19. století. Fridrich II. tu ještě zanechal kastel, ale ten se po základní přestavbě prezentuje jako pevnost z konce 16. století. 

Mattinata je starobylé město, nacházející se uprostřed rozsáhlých piniových hájů pod horou Monte Saraceno, Monte Sacro a Monte Sant Angelo a z východu se svažuje k moři, od kterého je vzdáleno asi jeden a půl kilometru. Zde najdete krásnou zátoku s čistým mořem a nezapomenutelnou pláži. Krajina kolem městečka ustupuje nízkým, řídkým porostům, trávě a olivovníkům, krajina Vám spíše připomene Řecko. Těšit se můžete na příjemnou pěší zónu s mnoha obchůdky, restauracemi a příjemnými kavárničkami. Na nedaleké oblázkové pláži jistě oceníte krásně čisté moře. Krásné a členité pobřeží v celé oblasti Gargana vytváří nesčetné zátoky, jejichž tyrkysově modrá voda omývá bílé skalnaté útesy. Na plážích se vám nabízí možnost využít některou ze zdejších vodních atrakcí a zapůjčit si
šlapadlo, motorový člun.


Tipy na výlet
• Mořské jeskyně – v okolí města se nachází spousta krásných zátok s úchvatnými
vápencovými útvary, zátoky jsou ideální pro potápění i klidnou rekreaci na pláži.
• Tremitské ostrovy – určitě si naplánujte výlet na tyto překrásné panenské ostrovy, kde
můžete vyzkoušet potápění v křišťálově čistém moři s bohatou mořskou faunou.
• Foresta Umbra – prales, krásná nedotčená příroda, rozmanité druhy rostlin i stromů,
dančí obora a příjemné turistické stezky – to vše přímo vybízí k návštěvě tohoto
půvabného lesa v srdci Další zajímavost Gargana
• Gargana / San Nicola, San Domino, Capraia, Cretaccio a Pianosa.

Fotografie z fotogalerie ubytování


Gargano / Sant Angelo / Itálie / 16 – 18.7. 2022

Ubytování: Hotel B&B Michael / 3 hvězdičkový hotel / se snídani / 2 dny
Výběr pokojů: dle aktuálnosti - 2os. 4.000,- Kč
Doprava: autem – 1510 km / letecky do Bari + autobusem

B&B Michael se nachází v centru města, přímo naproti svatyni sv. Michala. Nabízí panoramatický výhled na středověkou čtvrť Monte Sant'Angelo. a Manfredonský záliv. Pláže Jaderského moře jsou vzdálené 15 km.

Fotografie z fotogalerie ubytování

Městečko Monte Sant´Angelo viz. foto pod textem (v překladu „Andělská hora“) se 14 tisíci obyvateli se nachází ve výšce téměř 800 metrů nad mořem na poloostrově Gargano v italském region Apulie (Puglia) a je významným poutním místem Itálie i celé křesťanské Evropy. Legendy z 5. století vyprávějí o třech zjeveních archanděla Michaela, jenž údajně tlumočil boží příkaz, aby se jeskyně, v níž se nacházela svatyně kultu boha Mithry, přeměnila na křesťanský chrám. Již v
roce 493 zde byl údajně vysvěcen první kostel archanděla Michaela, ovšem spolehlivé prameny hovoří o zřízení svatostánku až v 6. století. Ten se pak stal langobardskou svatyní. Od té doby miliony věřících putují po stezce zvané Via Sacra ke skalní jeskyni s údajným otiskem nohy archanděla.

 

Dnešní poutníci to mají mnohem snazší – přímo k nejstarší svatyni křesťanského Západu vede silnice s překrásným výhledem. Každoročně 8. května se michalské slavnosti účastní tisíce lidí v tradičních krojích. Santuario di San Michele Arcangelo - Osmihranná zvonice kostela archanděla Michaela z 13. století upozorňuje již zdaleka na cíl poutníků. Zde se nalézá „dům boží a brána do nebes“. Těmito slovy v latině vítá archanděl své návštěvníky před schodištěm, jímž se vchází do chladné podzemní říše. Sestoupíte po 89 schodech a za nádhernou bronzovou bránou, odlitou v roce 1076 v Konstantinopoli, se vám otevře jeskynní prostor s žebrovou klenbou, který je nazýván Santuario di San Michele Arcangelo, tedy svatyně archanděla Michaela. Výstavba svatyně započala roku 1273 a dohlížel na ni Karel I. z Anjou.

 

Sirmione / Lago di Garda / Itálie / 18 – 21.7. 2022

Fotografie z fotogalerie ubytování

 

Ubytování: Hotel Meridiana / 3 hvězdičkový hotel / se snídani / 3 dny
Výběr pokojů: dle aktuálnosti - 2os. 10.000,- Kč
Doprava: autem – 800 km

 

Fotografie z fotogalerie ubytování

Hotel Meridiana se nachází v centru Sirmione, 5 minut chůze od břehu jezera, 3 minuty chůze od pláže a 200 metrů od termálního rezortu Catullo. Meridiana Hotel má vnitřní dvůr a bar.

Lekce jógy: Ranní Hatha yoga, odpolední jógové techniky - klidná relaxační jóga, meditace v přírodě: cena za všechny lekce a výlety – 2.000,- Kč /os.

Fotografie z fotogalerie ubytování


NEPROPÁSNĚTE tuto příležitost a volejte, jsem zde pro Vás! S láskou Zlatka
Zlatuše Kvasnica Hésková - 733 785 773, zlatuseheskova@gmail.com

Rezervace místa - obchodní podmínky: Na jógový pobyt budete zapsáni na základě potvrzení a přihlášením v rezervačním systému. Své místo budete mít pevně rezervované po zaplacení zálohy 9000 Kč. (info e-mailem). Místo je potvrzeno zaplacením rezervační zálohy na č.ú.: 66688610/5500 Raiffeisen bank, doplatek převodem na účet nebo v Aurelie centru / možnost platby kartou, hotově. Nemůžete-li se ze závažných důvodů pobytu zúčastnit, dejte prosím vědět co nejdříve předem - záloha Vám takto může být převedena na jiný termín. Můžete rovněž za sebe najít náhradníka. Při neúčasti bez omluvy alespoň 2 dny předem záloha propadá v plné výši bez náhrady. POZOR: Cena letenek a ubytování je závislá dle aktuálnosti ceny v den uhrazení služby. Na žádost zajistíme pojištění + dovoz na
hotel a na letiště. Neváhejte vzít svoji rodinu či známé. Více informací předáme obratem. 

Storno podmínky: Klient má právo odstoupit od objednávky i bez udání důvodu dle storno podmínek poskytovatele ubytování a dopravce.
Níže uvádím storno zajištění zájezdu a lekcí jógy.
Při odstoupení ode dne rezervace do 61 dní 30% z celkové ceny, Při odstoupení 60 - 31 dní 50% z celkové ceny
Při odstoupení 30 – 2 dní 100% z celkové ceny

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení