POZVÁNKA na setkání s Martinem Forejtem

POZVÁNKA na setkání s Martinem Forejtem, specialistou na oblast preventivního lékařství a výživu člověka.

Mgr. Martin Forejt, Ph.D, se již dvacet let specializuje na oblast preventivního lékařství a výživu člověka. Přednáší na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně a provozuje soukromou praxi, kde se věnuje výživovému poradenství a vede lidi k tomu, aby se o sebe naučili starat a mohli tak předcházet nemocem nebo dokázali účinně eliminovat dopad již stávajících onemocnění a zlepšit kvalitu života. Pro práci v preventivním lékařství je nezbytná cílená diagnostika, která nám pomáhá přesně popsat tělo a děje, které v něm probíhají.

Ve své praxi používá mimo jiné i nejmodernější diagnostiky Inbody S 10 a Max Pulse. 

Inbody S10 pomáhá zanalyzovat složení těla a upozornit na nadměrné množení tuku v podkožní oblasti či uvnitř těla mezi orgány, dále popíše množství svalové hmoty, její vybalancovanost a zdatnost, množství tělesné vody a přítomnost otoků v těle, množství minerálních látek, včetně kostních minerálů. Klient dostává podrobný popis stávajícího tělesného složení a informace, jakým způsobem je možné tělesné složení efektivně měnit. 

Přístroj Max Pulse pomáhá nahlédnout do našeho cévního systému, kdy zhodnotí stavbu a průchodnost cév a srdeční výkon. Zvláště důležité je toto vyšetření u lidí, kteří mají kardiovaskulární problémy v rodině, mají vyšší krevní tlak, cukrovku, špatný stav žilního systému nebo prodělaný infarkt myokardu, cévní mozkovou příhodu či trombózu a embolii plic. S příchodem pandemie Covid je toto vyšetření důležité také pro všechny, kteří toto onemocnění prodělali, protože zde bývá velmi často zhoršený stav cév. Max pulse také zhodnotí přítomnost stresu psychického a tělesného a popíše funkci tzv. vegetativního nervového systému, který ovlivňuje bez naší vůle chod celého těla. I zde dostává klient cenné informace, jak pracovat na zlepšení stavu kardiovaskulárního a vegetativního nervového systému.

Těším se na Vás, Martin Forejt

Kdy? datum 10.12 v čase 11 - 17hod. / Počet míst - nutná rezervace / Cena za vyšetření a poradenství 500,- Kč. 

Místo - Praha 1 / V Kolkovně 5


 
Pro více informací volejte - Zlatuše Hésková: 733 785 773 zlatuseheskova@aurelie-centrum.cz