Dne 21.6. nastává letní Slunovrat, oslavte ho s námi v Aurelii. 

PROGRAM lekcí

Lekce jógy od 10.hod., od 16.hod. a v 17.15hod Meditace

v 18.20 Yin yoga s Annie

Letošní slunovrat je opravdu jedinečný díky své intenzitě spojené s evolučním posunem planety Země a tedy i našeho vědomí.
Současně je celá příroda na vrcholu své energie a intenzity, jsou dlouhé dny a krátké noci, začíná astronomické léto. ????
 
                   Základními tématy letošního slunovratu je znovupřijetí své osobní síly a moci, posílení a harmonizace ženského principu v sobě, tedy schopnosti přijetí, láskyplnosti, něhy, intuice a soucitu a propojení se přes srdce s matkou Zemí a se vším ✨

 

Projděte GALAKTICKOU BRÁNOU SLUNOVRATU

Se dvěma výkonnými zatměními ve zpětném zrcátku, stále zpracováváme vnitřní energetické posuny, bystrá odhalení a demontáže zastaralých časových os. Skrze nás proudily vlny uvízlých emocí. Trauma minulosti problesklo v našem vědomí. Naše srdce byla současně zaplavena nadějí a zoufalstvím. Vše bylo otřeseno, jako balíček karet vyhozený do vzduchu! Překročili jsme práh zatmění do neznáma. Vesmírné hvězdné brány navigují a vedou naši cestu na časovou osu Nové Země. Jak pokračujeme v asimilaci a integraci kódů zatmění, Nyní jsme za vrcholem roku 2021, roku velkých změn. Čím flexibilnější budete k novým životním zkušenostem, náhlým změnám a příležitostem, tím bude cesta snazší.

V pondělí 21. června nastává slunovratová brána, kdy Slunce „stojí v klidu“ mezi světlem a tmou. Hvězdná brána slunovratu každý rok iniciuje / zahajuje nové vylepšení vzestupu pro naše tělo, srdce a mysl. S aktivní účastí máme k dispozici okamžik obrovského potenciálu ... otevírání obrovských možností. Je to okamžik jasnosti, odpařování závojů. Reflektor galaktického slunovratu odhalí naši skutečnou podstatu v záblesku osvícení. Představte si, že se koupete v krystalickém diamantovém světle, které odhaluje vše, čím jste! Je to hluboký návrat domů.

Meditace v 17.15 hod.

 
Zveme Vás na Slunovratovou léčebnou harmonizační meditaci „Prosvětlení diamantovým světlem, návrat do vnitřního klidu, do energie hojnosti, bezpodmínečné lásky a jednoty“. Společnou meditací uvolníme nahromaděné pocity strachu, paniky či beznaděje. Uvědomíme si schopnost "rozsvítit světlo ve svém nitru." Přivítáme léto. 
 
Meditace proběhne relaxační formou, v leže, za doprovodu zklidňující hudby a zvuků tibetských mís. Necháme působit léčivé energie na Vaše fyzické, emocionální a aurické tělo.

POPIS: Přijďte načerpat harmonizující energii, posilněte dechem Vaši imunitu a tímto malým krůčkem přispějte k uzdravování současné atmosféry.
 
K meditaci se můžete připojit následně:
můžete přijít do Aurelie centra, je nutné si závazně zarezervovat místo z důvodu omezené kapacity prostoru,
můžete se připojit online / prosíme o zaslání emailové adresy - my Vám zašleme připojovací kód,
můžete se k meditaci přidat kdekoliv v 17.10 hod. a myšlenkou podpořit harmonizační proces.
 
Své místo si prosím zarezervujte zprávou přes messengera, sms na tel: 733 785 773 nebo zašlete svůj email.
Na meditaci přijdťe prosím včas - 10 minut předem, aby nebyli meditující po začátku meditace již rušeni. ????
 
Vstup dle rezervací, nebo online: 
online - můžete přispět dobrovolnou částkou na účet Aurelie centra: 66688610/5500
V případě volné kapacity můžete přijít i bez rezervace.
 
Online v 17.15hod. : https:https://us04web.zoom.us/j/74404413173?pwd=UzFvWDBzeWl2dTZCbXkyS1R0V3JwZz09

 

Děkujeme ???? a těšíme se na Vás!

S láskou a vděčností, Zlatka Hésková