Relaxační zvuková lázeň

90 min. relaxační workshop jemné jógy ve spojení s meditací a zvukovou lázní

KDY? 5.4 v 15.00 hod.

 

Zvu vás na blahodárný sobotní workshop, v němž spojíme jemnou terapeutickou jógou a léčivý zvuk tibetských mís.

Co si z workshopu odnesete: 

hlubokou relaxaci a regeneraci celého já, uvolnění stresu, zatuhlých míst a zablokované energie, pocit úlevy a spokojenosti jako po vydatné dovolené

Co to bude:
Hodinka a půl plná uklidňujícího hlubokého dechu, jemného vědomého pohybu a hluboké relaxace těla i mysli za zvuku tibetských mís. Zvuková lázeň působí léčivě na více úrovních: rezonuje s fyzickým tělem, takže promasíruje a stimuluje vnitřní orgány a oběhový systém krve i lymfy, rozvibruje i jemno-hmotné tělo, uvolní blokace Prány (proudy energie, které nejsou viditelné, ale ovlivňují zdraví těla i mysli), napomáhá mysli dostat se do meditačního stavu a vyčistit se od stresu a zbytečné myšlenkové zátěže

Pro koho to bude:
Workshop je maximálně pro 9 osob. Z hlediska jógové praxe je vhodný úplně pro všechny stavy těla i mysli. Pro jógové začátečníky i fajnšmekry. Pro kohokoli, kdo se chce na chvíli zastavit, opečovat a podívat se víc do hloubky jógy i sebe sama.

Co s sebou:
Jen pohodlné oblečení. Veškeré pomůcky i podložky budou na místě. Voda a čaj taktéž.

Registrace a cena:
Registraci prosím proveďte přímo na webu Aurelie. Cena za osobu je 393 Kč. Kvůli omezené kapacitě sálu a velkému zájmu máte svoje místečko jisté až po uhrazení zálohy. V případě jakýchkoli nejasností či dotazů neváhejte a piště. 

Užijeme si hodinku a půl plnou uklidňujícího hlubokého dechu, jemného vědomého pohybu a hluboké relaxace těla i mysli za zvuku tibetských mís.

Zvuková lázeň působí léčivě na více úrovních - rezonuje s fyzickým tělem i jemnými energiemi, a ulevuje proto jak od fyzických, tak energických blokací. Zároveň napomáhá mysli dostat se do meditačního stavu a vyčistit se od stresu a zbytečné myšlenkové zátěže.

Přijďte se s námi protáhnout, uvolnit a rozvibrovat až k hlubokému pocitu úlevy a spokojenosti.

Cena 393,- Kč / zahrnuje: občerstvení, voda, čaj

Tibetské mísy1 (2)