Annie Kaiser

Yin Yoga

Annie Kaiser lektorka jógy / terapuetka

terapie Annie

Mé lekce Yin Yogy Pěti Elementů jsou spojené s Taoistickým principem Yin&Yang a s Pěti elementy. Podle učení starých východních kultur, tvoří základní životní energii Chi rovnováha mezi energií Jin (ženská, plynoucí, měsíční) a Jang (mužská, silová, sluneční); a 5 elementů (oheň, voda, dřevo, země a kov) je považováno za základ proudění energie a její projev do hmoty. Každý element je spojen s konkrétní soustavou orgánů v našem těle a tak se v naší jógové praxi zaměříme vždy na jeden element a tím i na jednu orgánovou soustavu. 

Yin Yoga / pondělí v 18.30 - 20.00, individuál 900,- Kč

Yin Yoga vychází z indické Hatha jógy, ze které využívá systém jógových asán a zároveň z Taoistického Yin&Yang principu, ze kterého využívá vědomý přístup k tichému setrvání v pozici. V ásánách setrváváme minimálně 3 minuty a déle, aby se naše mysl měla možnost zpomalit a zklidnit, zaměřit se do našeho nitra; abychom se mohli zaměřit na náš dech, který je nám průvodcem; a aby naše tělo mělo čas a prostor „rozpustit“ se do ásány a pracovat tak s fasciemi - hluboce uloženými pojivovými tkáněmi v našem těle, které obalují naše svaly, kosti a orgány a v podstatě drží tvar našeho těla. V těchto tkáních se uchovávají i mnohé naše nezpracované emoce a s těmito emocemi a jejich postupným uvolňováním a od-pouštěním také v naší  Yin Yogové praxi pracujeme.

5 Elementů a jejich spojení s meridiány:

5elements

Léčivé a harmonizující šperky

Každé 1. pondělí v měsíci od 16.00 do 17.00 hod (nebo po dohodě) Vás zvu na setkání s léčivými a harmonizujícími polodrahokamy.
  
Přijďte načerpat harmonizující energii u šálku čaje a vybrat si Vaši novou málu či náramek z polodrahokamů.  
 
Co získáte navíc? Od 17.15 se můžete naladit na své vnitřní já na meditativní lekci Yin jógy. A při koupi šperku si můžete dopřát tuto lekci jógy zdarma. 
Čekají na Vás mály ze vzácných dřevin - palisandr, eben a verové dřevo a náramky z polodrahokamů. 
 
Ať už chcete mít málu jako osobní zasvěcený talisman nebo jako předmět k meditaci a počítání manter nebo "jen" jako krásnou ozdobu a nevyberete si na místě, uvážu Vám ji na objednávku. Vyberu pro Vás právě ty drahé kameny nebo vzácné dřeviny, které Vám osobně přinesou v tuto chvíli podporu a požehnání na Vaši cestě životem.
 
Přijďte, těšíme se na Vás.
 
20201003_232944_0000
 

 

 TEENS Hatha Yoga 
 
Jemná Hatha jóga a hravé cvičení pro děti je vhodná pro všechny děti i bez předchozích zkušeností / doporučujeme věk od 10 let.
 
 200 Kč lekce / KURZ 15 LEKCÍ - 2.250 Kč 
 
Pohyb má velký význam na zdraví, správné držení těla a vývoj, na vnitřní pohodu dětí, lehkost, ale také působí na psychiku a schopnost vnímání a soustředění.
 
Pohybem se také učíme. Správný pohybový rozvoj je nesmírným vkladem pro Vaše děti. Jóga navíc pomáhá rozvíjet potenciál našich dětí, jejich růst a vývoj.
 
IMG_20201007_223251
 
 
 

 Plejádské léčebné meditace

Pondělí  350 ,- Kč
 

Meditací Vás provede Petr Uličný a Annie Kaiser 

Meditace mají vždy své konkrétní téma, ke kterému je průvodcemi stažena odpovídající Plejádská léčebná komora. 

Meditace probíhají relaxační formou, v leže, za doprovodu zklidňující hudby a působení léčivých energií na Vaše fyzické, emocionální  a aurické tělo.

Přijďte načerpat harmonizující energii a prožít krůček k uzdravení své duše.

IMG_20201007_223202
 
 

Meditace - bezpečný prostor na cestě k sobě - (pro začínající i pokročilé)

Self-healing MEDITACE_LEVEL I

350,00 Kč / Annie Kaiser / KDY? Čtvrtek 15.00 - 16.00 hod. / pravidelně

očista základních energetických drah, čaker a meridiánu srdce a plic, energií zdroje - vhodné pro pokročilé praktikující a jogíny, kteří chtějí prohloubit svou praxi o vědomou práci s vnitřním tokem energií v našem těle prohloubíme práci s naším vnitřním světlem v napojení na energii zdroje, pročistíme naše základní energetické dráhy a 7 základních čaker a propojíme tuto praxi s praxí Yin Yogy - zaměříme se na meridián srdce a plic, které jsou základem
pro naše láskyplné, soucitné a chápající vnímání sebe sama, okolního světa a ostatních cítících bytostí
 
Self-healing MEDITACE_LEVEL II
 
350,00 Kč / Annie Kaiser / KDY? Pátek 15.00 - 16.20 hod. / pravidelně
 
 
MEDITACE cesta k sobě 
 
300,00 Kč / Annie Kaiser
KDY? Čtvrtek 19.00 - 20.00 hod. / pravidelně
 
Chtěli byste prohloubit svou jin-jógovou praxi?
Zklidnit své myšlenky?
Odpočinout si?
Uvolnit se z každodenního stresu?
Věnovat čas a pozornost sami sobě?
Naladit se na svůj vnitřní prostor?
Naučit se meditovat?
A nebo se zamýšlíte nad otázkou "Kdo jsem?", "Kdo vlastně uvnitř sebe skutečně jsem?"....
 
 
Přijďte zkoumat své vnitřní "JÁ" do bezpečného meditačního prostoru, nechat se unášet na své vlastní vnitřní vlně, přiblížit se ke svému vyššímu  "JÁ", ke své duši, zkoumat svou mysl i své pocity.
Budeme meditovat, povídat si o našich pocitech a zkušenostech, naslouchat ostatním, naučíme se vzájemné podpoře a prohloubíme napojení na svůj vnitřní zdroj.
 
Že neumíte meditovat?.. To vůbec nevadí! Krůček po krůčku se to postupně společně naučíme :)
A že umíte?.. Skvěle! Stále je kam se posouvat :)
 
Skrze svůj dech a vedení pozornosti se spojíme sami se sebou 
 
IMG_20200804_151252
 
 
 

PRÁNICKÁ TERAPIE /   VŠE JE ENERGIE / 1500 Kč

  Prána znamená životní sílu - ENERGII (v Číně je nazývána Chi a v Japonsku Ki). 

  Všechna hmota ve vesmíru je tvořena energií. Nejen lidské tělo, ale také myšlenky a pocity jsou určitou formou energie. 

  A JEN TO CO JE V HARMONII A ROVNOVÁZE, JE ZDRAVÉ, VYŽIVENÉ A FUNGUJÍCÍ.

  Věda říká, že energie nemůže být zničena, ale může být transformována. Když pochopíme, jak funguje energie ve hmotě, můžeme změnit svůj život transformací negativních energií v energie pozitivní, nemoc v uzdravení, přivést hojnost, dobré vztahy, osobní a duchovní rozvoj, psychyckou pohodu a radost do svého života. 

  Pránická terapie je účinná bezdotyková terapeutická technika pracující s energií, s jejíž pomocí je možné rozpoznat nerovnováhu v energetickém systému člověka  a tuto nerovnováhu harmonizovat. 

  Výsledkem je harmonizovaná aura - energetický obal těla a harmonizované čakry - energetické body ve fyzickém těle. Obnovením rovnováhy energií se pak aktivují  a posilují přirozené sebeléčivé procesy ve fyzickém těle i v psychice. 

   Pránická terapie je účinná jak při akutních, tak i chronických fyzických i psychyckých potížích. Jakákoliv nerovováha se v energetickém poli projeví dříve než ve hmotě - dříve než ve fyzickém těle. Harmonizací energií můžeme nerovnováhu řešit dříve než člověk fyzicky onemocní. Pravidelnými sezeními tak můžeme dlouhodobě velice pozitivně ovlivňovat kvalitu svého života.

  Pranická terapie je určena k doplnění moderní medicíny. Nejedná se o náhradu lékaře ani moderní medicíny. Práničtí léčitelé nezasahují do léčby předepsané lékaři, nediagnostikují, ale používají lékařskou diagnózu jako základ pro léčení energií.

Základní sezení trvá hodinu a půl. Úvodních 30 minut věnujeme povídání si, následující hodinu pak k harmonizaci čaker a energetického pole klienta.

ŽIJTE SVŮJ ŽIVOT RADOSTNĚ, NAPLNĚNĚ, ZDRAVĚ A ŠŤASTNĚ!

Annie_foto