Petra Kocábková

Terapie ACCESS BARS®, PANDORASTAR

Jmenuji se Petra Kocábková a pracuji se speciální světelnou technologií PANDORASTAR, která obsahuje jedinečné programy pro duchovní uvolnění po náročném pracovním dni. Programy světelných vln nabízejí mimořádné využití a napomáhají rozvoji v osobním či profesním životě v následujících oblastech:

 

  • kvalitnější spánek
  • jasnější mysl
  • lepší soustředěnost, paměť a výsledky při studiu
  • snížení pocitu únavy
  • zvýšení produktivity 
  • pomáhá při pocitech stresu, deprese, strachů a syndromu vyhoření
  • hypnóza, posílení mozku
  • meditace a transcendentální stavy   
  • neobvyklá forma odpočinku a relaxace organismu

 

​Terapii lze provádět individuálně i ve skupině. Je vhodná pro kancelářské pracovníky, pro sportovce a zaměstnance podávající vyšší fyzické výkony. Napomáhá stimulaci produktivity, zlepšení koncentrace a efektivní relaxaci organismu. Pomáhá zlepšovat spánek a léčení různých tělesných neduhů. Pocit uvolnění napomáhá produkci hormonů pro správné fungování těla, podobně jako třeba terapeutický pobyt ve tmě.

Dále se věnuji terapiím Duše, různým druhům odbloků, vyčištění a uvědomění si programů, které nás svazují, a které nejsou naší součástí. Jsou to pouze převzaté vzorce, které jsme si cestou přivlastnili a pojali je za své.

ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness. Co když právě nyní nadešel čas pro něco úplně jiného, mnohem jemnějšího, vlídnějšího a pro nás snadnějšího?

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor pro nekonečné možnosti.

NATIVNÍ TERAPIE je jeden z terapeutických přístupů k porozumění a smíření se se svým životem. Začínáme prvními krůčky v regresích, společně procházíme situacemi, které způsobují trauma a řešíme je jejich pochopením.

Cena individuální terapie je 1 200,- až 1 400,-

Pro více informací navštivte moje webové stránky: www.andromedas.cz

Fb: https://www.facebook.com/pg/petraterapeutduse

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení