Petra Kocábková

Terapie ACCESS BARS®, PANDORASTAR

Jmenuji se Petra Kocábková a pracuji se speciální světelnou technologií PANDORASTAR, která obsahuje jedinečné programy pro duchovní uvolnění po náročném pracovním dni. Programy světelných vln nabízejí mimořádné využití a napomáhají rozvoji v osobním či profesním životě v následujících oblastech:

 

  • kvalitnější spánek
  • jasnější mysl
  • lepší soustředěnost, paměť a výsledky při studiu
  • snížení pocitu únavy
  • zvýšení produktivity 
  • pomáhá při pocitech stresu, deprese, strachů a syndromu vyhoření
  • hypnóza, posílení mozku
  • meditace a transcendentální stavy   
  • neobvyklá forma odpočinku a relaxace organismu

 

​Terapii lze provádět individuálně i ve skupině. Je vhodná pro kancelářské pracovníky, pro sportovce a zaměstnance podávající vyšší fyzické výkony. Napomáhá stimulaci produktivity, zlepšení koncentrace a efektivní relaxaci organismu. Pomáhá zlepšovat spánek a léčení různých tělesných neduhů. Pocit uvolnění napomáhá produkci hormonů pro správné fungování těla, podobně jako třeba terapeutický pobyt ve tmě.

Dále se věnuji terapiím Duše, různým druhům odbloků, vyčištění a uvědomění si programů, které nás svazují, a které nejsou naší součástí. Jsou to pouze převzaté vzorce, které jsme si cestou přivlastnili a pojali je za své.

ACCESS BARS® je součástí nástrojů a procesů Access Consciousness. Co když právě nyní nadešel čas pro něco úplně jiného, mnohem jemnějšího, vlídnějšího a pro nás snadnějšího?

BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor pro nekonečné možnosti.

NATIVNÍ TERAPIE je jeden z terapeutických přístupů k porozumění a smíření se se svým životem. Začínáme prvními krůčky v regresích, společně procházíme situacemi, které způsobují trauma a řešíme je jejich pochopením.

Cena individuální terapie je 1 200,- až 1 400,-

Pro více informací navštivte moje webové stránky: www.andromedas.cz

Fb: https://www.facebook.com/pg/petraterapeutduse