Aktivace 12ti čaker, probuzené Vědomí

Aktivace 12ti čaker, Vědomí

 
Přijměte pozvání na tento speciálně laděný workshop zaměřený na - aktivaci systému 12ti čaker, prostřednictvím zvědomění fungování vnitřních procesů těla a to jak na fyzické, duševní tak i na mentální úrovni, dále - na regeneraci celého systému vedoucího k úplnému zdraví, stimulaci a zakořenění nových tranzitních kódů a aktivaci nového systému čaker. 
 
 

ČTVRTEK 21. 3. 2024 v čase 16.30 - 18.30 hod. / cena 499,00 Kč

NEDĚLE  7. 4. 2024 v čase 10.00 - 14.00 hod. / cena 1 234,00 Kč

 

 

Projdeme techniky zprůchodnění čaker a uvědomíme si propojení s vyšším čakerním systémem.

Vše v souvislostech, aktivně-jógově, relaxačně, meditačně.

Workshop je vhodný pro všechny, kteří jsou na cestě k většímu porozumění souvislostí o energetickém, psychickém, vibračním systému našeho těla, hledají porozumění hlubších souvislostí a chápání těla a pracují na harmonizaci všech tělesných systému. Touží po zdraví, harmonii, radosti a vnitřní odvaze a síle.

 

Naše setkání obohatíme o poznání Indických Véd, které obsahují starobylou moudrost zdůrazňující tělo jako prostředek k dosažení vyšší vibrace a navázání spojení s čakrami. Frekvence těla nás zvedají do vyšší úrovně Vědomí a umožňují transformaci problémů novým způsobem. Aktivace čaker nese s sebou vitalitu pro lidské tělo.

Naopak, uzavřené čakry brání spojení s božským, vzdalují nás od světla a lásky k božskému. Propojení s Kosmickým světlem, jež proniká do čaker léčí naše tělo přes Korunní čakru. Tímto způsobem se otevírá cesta k vyšším rovinám Vědomí a propojení s božským světlem. Tento proces ovlivňuje nejen individuální transformaci, ale i harmonii s kosmickým, universálním řádem.

Na rozdíl od uvedeného se naše nižší já spojuje se spodními čakrami naší osobnosti a srdeční čakra spojuje vyšší čakry, které jsou propojené více s naším bytím. Budeme aktivovat čakry do vyšší úrovně Vědomí.

Nacházíme se v období, kdy se výrazně zvyšuje vibrace země a celého planetárního systému. Máme jedinečnou šanci využít stále se zvyšujících frekvencí a dostat se do vyššího Vědomí v sobě.

Kapacita omezená na 7 osob, nutná rezervace, která je platná po uhrazení zálohy.

REZERVACE

Více informací: 733 785 773 / zlatuseheskova@gmail.com

Občerstvení: ovoce, voda, čaj 

Lektor: Srdečně se na Vás těším, na setkání a rozvoj Vašich schopností, Zlatuše Kvasnica Hésková

Rezervace místa - obchodní podmínky: Na jógový pobyt budete zapsáni na základě potvrzení a přihlášením v rezervačním systému. Své místo budete mít pevně rezervované po zaplacení zálohy 499 Kč. (info e-mailem). Místo je potvrzeno zaplacením rezervace na č.ú.: 66688610/5500 Raiffeisen bank, VS: uveďte Vaše jméno, doplatek převodem na účet nebo v Aurelie centru / možnost platby kartou, hotově.

Nemůžete-li se ze závažných důvodů workshopu zúčastnit, dejte prosím vědět co nejdříve předem - záloha Vám takto může být převedena na jiný termín. Můžete rovněž za sebe najít náhradníka. 

Storno podmínky: Klient má právo odstoupit od objednávky i bez udání důvodu dle storno podmínek 
Při odstoupení ode dne rezervace do 61 dní 30% z celkové ceny, Při odstoupení 60 - 31 dní 50% z celkové ceny
Při odstoupení 30 – 2 dní 100% z celkové ceny