Darujte svým blízkým DÁRKOVÝ POUKAZ na naše služby

Jóga nebo raději workshop, kurz či terapie?

Nejlepší dárek, který jsem si letos nadělila já sama je, že naděluji prožitky, čas a sem tam nějaký voucher u blízké duše, kterou tímto doporučuji. A ráda nabízím podobnou možnost i v AURELII: pokud byste také rádi nadělili zážitek, čas pro sebe, laskavou sebepéči, i u nás v AURELII se dají pořídit vouchery na jógu, semináře i individuální lekce či terapeutické setkání.

Vhodný Dárkový poukaz, který u nás zakoupíte, má platnost 6 měsíců a lze ho využít na všechny služby AURELIE centra. Hodnotu si můžete sami zvolit. Poukaz Vám na Vaše přání speciálně zabalíme. Vyzvednout si ho můžete osobně, popř. Vám ho zašleme emailem.

 

CO ZAJÍMAVÉHO VÁM ještě NABÍZÍME?

CVIČTE VÝHODNĚ - ZAJISTÍTE SI NEOMEZENÝ VSTUP NA LEKCE / max. 1 vstup na lekci denně

 Využijte omezenou nabídku členství 

  • měsíční volný vstup na lekce jógy za 1.500,- Kč
  • tří měsíční volný vstup na lekce jógy  za 3.000,- Kč
  • roční – 11.000,- Kč

 

U nás můžete využít nabídky individuálních lekcí jógy a meditací

Cvičení je zaměřené pouze pro jednotlivce 1-3 osoby (1 os. 800Kč, 2 os. 1.000Kč, 3os. 1.200Kč). Výhodou individuální lekce je pochopení techniky správného držení těla, naučíte se posilovat střed těla, naučíte se odstranit bolesti zad, budete lépe vnímat své tělo. Lekce si můžete vybrat v rozvrhu, nebo dohodou. Lekce jsou vedené mimo pravidelný rozvrh. Individuální přístup nabízí cvičení ve vašem tempu a dle vašich schopností, proto je cvičení bezpečné, hlavně pokud se cvičením začínáte, nebo pokud již cvičíte a potřebujete se zaměřit na určitou problematiku. Tyto lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé, sportovce, pokud chcete prohloubit vaší jógovou praxi, pro páry, máte-li zdravotní omezení, ale rovněž pro maminky s dětmi, které si můžete vzít s sebou.

60-ti minutové lekce
1 osoba = 800 Kč / lekce (nebo 10 lekcí za 6.000 Kč), 2 os. = 1.000 Kč (nebo 10 lekcí za 8.000 Kč)  
3 osoby = 1.200 Kč / lekce (nebo 10 lekcí za 10.000 Kč)  platnost 4 měsíce