Firemní lekce jógy pro Vaše zaměstnance

Firemní lekce jógy pro Vaše zaměstnance
 
Věděli jste, že nabízíme i firemní lekce jógy pro Vaše zaměstnance?
 

FIREMNÍ JÓGA 

Všichni si uvědomujeme, že současný způsob života klade stále větší nároky na intelektuální výkon, s tím také přibývá sedavých zaměstnání a současně zdravého pohybu a fyzické práce na čerstvém vzduchu ubývá. Tento způsob života může vyvolat řadu problémů fyzického a psychického charakteru, ztráty koncentrace, úbytek energie a chuti do jakékoliv činnosti. Jóga se řadí mezi nejúčinnější způsoby, jak těmto problémům čelit, protože kromě jiného umožňuje harmonický rozvoj těla i ducha. Jóga se stává stále vyhledávanější formou firemních benefitů. Dopřejte proto také svým zaměstnancům hodiny jógy. Lekce mohou být i v angličtině.

 Výhody

Vedle blahodárného působení na zdraví a duševní pohodu představuje firemní jóga výhodu také ve zlepšení vztahů mezi zaměstnanci, vyšší výkonnost, lepší soustředění.

 Místo

Můžete využívat prostor Aurelie centra, ul. V kolkovně 5, Praha 1

 

Čas

Standardní délka lekce je 60 minut. Čas cvičení závisí na zaměstnancích. Oblíbená je ranní jóga před začátkem pracovní doby. Řada zaměstnanců preferuje tzv. „lunch jógu“, tedy cvičení v době obědové pauzy. Běžně se také cvičí odpoledne po práci.

 

Co sebou?

Vhodné je volné oblečení, popř. ručník. Ostatní vybavení je součásti nabízeného prostoru.

CENA 

Cena za lekci je 1500 Kč za 60 minut a 1 800 Kč za 90 minut. / pro max. 9 osob

 
 
Naučíme Vás různé druhy jógy, jógových technik, meditace: Hatha jógu či Klasickou jógu, Vinjása jógu nebo Fit jógu.
 
Pořádáme také různé jógové kurzy. Obtížnost lekcí přizpůsobujeme potřebám klientů. 
 
Lekce pro Vás uspořádáme v termínech dle dohody.
 
V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů si domluvte schůzku: 733 785 773, nebo nás kontaktujte na email: zlatuseheskova@seznam.cz