JÓGA pobyt - Lago di Garda jezero

  Malcesine - Lago di Garda, Italy

Termín pobytu / 25. 7 - 1.8. 2024 / 7 dní / 6 nocí

7 x ubytování s bohatou snídani, 7 x lekce jógy a jógových praktik

Cena 19.900 Kč záloha 9.000 Kč 

Pro rezervaci se hradí 9.000 Kč /os. hotově nebo na č.ú.: 66688610/5500 Raiffeisen bank / VS: RČ, nebo jméno a termín pobytu

Ubytování v hotelu v Malcesine ve dvoulůžkovém pokoji se snídani, včetně lekcí jógy, doprava vlastní

   

 
 
       
 
 
 

Hotel se nachází necelých 200 metrů od Gardského jezera a asi 800 metrů od centra obce Malcesine.

Snídaně se podává formou bufetu.

V létě můžete využívat venkovní bazén vyhřívaný na zhruba 23 stupňů, ve kterém jsou masážní trysky a umělý protiproud. Nabízí fitness centrum. 

U hotelu jsou také k dispozici 3 tenisové kurty a lekce tenisu. Nedaleko najdete i neplacené parkoviště. Wifi zdarma.

 

   

 

Lago di Garda, největší jezero Itálie - poutá svým nezaměnitelným charakterem miliony návštěvníků ročně. Všem dobře známá místa jako Malcesine, Sirmione, Limone či Monte Baldo však nejsou jedinými poklady, které přidávají Gardě na oblíbenosti. Jak na březích Gardy, tak v okolních horách se ukrývají desítky překrásných zákoutí, o nichž jste možná doposud neměli ani tušení. Vydejte se s námi objevit jejich krásy.

Rozhledna Belvedere - Nago/Torbole

Vzhledem k majestátnímu panoramatu, které se vám z rozhledny Belvedere naskytne, jeden by očekával poměrně složitou cestu za takovým výhledem. Opak je pravdou. Cesta na Belvedere je poměrně snadná a velmi rychlá. Stačí vám tak 10 minut na výšlap kopečka, ke kterému vás dovede značená cesta z centra Nago-Torbole. Pak jen stoupáte po vyšlapané cestičce až narazíte na "rozhlednu"! Při opravdu dobré viditelnosti se vám poštěstí vidět až na jižní cíp Gardy, což je přes 50km po vodní hladině!

 

 

 

 Svoboda být sám se sebou a naslouchat svému tělu.

Ponořte se do ticha krajiny, znovu objevte radost z chvilky pro sebe v nejsugestivnějším místě ze všech. V jejím centru, v plném souladu s okolní přírodou, je intimní sauna, s přilehlou vířivkou jacuzzi: místo k regeneraci a opětovnému kontaktu se sebou samým.

Tajná terapie stromů.

Už jste někdy slyšeli o lesním koupání? Lesní koupání, je praxe trávení času obklopeného stromy a přírodou. Apoteóza praxe nastává přidáním vodního prvku k lesnímu prvku. Relaxační koupel mezi mechem, ptačím zpěvem, kmeny stromů a listím je čistým zpomalením. Čistota vzduchu a ticho, ale především biochemické látky, které si stromy mezi sebou vyměňují, jsou skutečným elixírem života pro lidské bytosti.

PŘÍRODNÍ skála Monte Baldo, nabízí jedinečný výhled na celé jezero.  

Město Malcesine se svým historickým centrem, dlouhou promenádou, menšími plážemi a vynikajícími restauracemi je jedním z nejkrásnějších a nejoblíbenějších měst u jezera Lago di Garda. Leží na jeho východním pobřeží, severně od města Garda. Vyjeďte si panoramatickou lanovkou na horu Monte Baldo (2.218 m.n.m.), tyčící se přímo nad městem Malcesine. Otevře se Vám odsud pohled na celé jezero. Je výborným cílem pro nadšence horské turistiky a kolařů. Z vrchu můžete jet po hřebenech směrem na Torbole či opačným směrem na Torri del Benaco.

Malcesine, nazývaná také Perla jezera, zaujme své návštěvníky svým krásným panoramatem a architektonickým souborem svého historického centra, zavěšeného mezi vodou a horami. Historické centrum je labyrintem středověkých uliček, plných sugestivních zákoutí s pastelově zbarvenými domy a krásnými výhledy na jezero a lodě kotvící v pěkném malém přístavu jsou příjemným obrázkem k obdivování při popíjení dobrého drinku.

The 17 Best Beaches Lake Garda Has To Offer - TripAnthropologist   Town of Malcesine Castle and Beach View Stock Image - Image of heritage,  exterior: 105383977

Z výšky zhruba 2200 m.n.m. se vám naskytne ojedinělý výhled na jezero. Okolí hory je doslova protkáno cyklostezkami a cestami pro pěší. V případě, že nejste aktivní cyklista, a nebo prostě jen nemáte chuť trmácet se do prudkého kopce, nabízí se jako dopravní prostředek ojedinělá lanovka. Ta je od poloviny cesty (kde je možné vysednout a dojít pěšky) otáčivá kolem své osy. Konstrukce v Evropě vskutku ojedinělá. Parkoviště naleznete přímo pod budovou lanovky v podzemí (Malcesine). Jednosměrná jízda vyjde na 17 €, zpáteční potom na 25 €, děti a senioři mají slevu. Za příplatek se dá přepravit i kolo. Monte Baldo se mimo to vyznačuje významným přírodním a hlavně rostlinným bohatstvím, proto se stala cílem i mnoha badatelů a vědců.

Všechny oblasti hotelu jsou ideální pro obdivování kopců, které se odrážejí ve vodách jezera…

     

 

V historickém centru propleteném úzkými uličkami s řadou barů, kaváren, obchodů a restaurací určitě zavítejte na hrad Scaligerů, z jehož věže se naskýtá překrásný výhled na okružní zdi tří nádvoří a na jezero Lago di Garda. Hrad Scaligerů s opevněním a středověkou věží pochází ze 13. století a byl vyhlášen národní památkou. Dále se v městečku nachází kostelík svatého Štěpána (8. století) a kostel Santa Maria di Navene (11. století).

 

 

 Pro rezervaci pobytu se hradí celkem 9.000 Kč / 7 x ubytování se snídani, 7 x lekce jógy a jógových praktik

Rezervace místa - obchodní podmínky: Na jógový pobyt budete zapsáni na základě potvrzení a přihlášením v rezervačním systému. Své místo budete mít pevně rezervované po zaplacení zálohy 9.000 Kč. (info e-mailem). Místo je potvrzeno zaplacením rezervace na č.ú.: 66688610/5500 Raiffeisen bank, VS: uveďte Vaše jméno, doplatek převodem na účet nebo v Aurelie centru / možnost platby kartou, hotově.

Nemůžete-li se ze závažných důvodů pobytu zúčastnit, dejte prosím vědět co nejdříve předem - záloha Vám takto může být převedena na jiný termín. Můžete rovněž za sebe najít náhradníka. Při neúčasti bez omluvy alespoň 2 dny předem záloha propadá v plné výši bez náhrady. POZOR: Cena za ubytování je závislá dle aktuálnosti ceny v den uhrazení služby. Na žádost zajistíme pojištění + dovoz na hotel a na letiště. Neváhejte vzít svoji rodinu či známé. Více informací předáme obratem. 

Storno podmínky: Klient má právo odstoupit od objednávky i bez udání důvodu dle storno podmínek poskytovatele ubytování a dopravce.
Níže uvádím storno zajištění zájezdu a lekcí jógy.
Při odstoupení ode dne rezervace do 61 dní 30% z celkové ceny, Při odstoupení 60 - 31 dní 50% z celkové ceny
Při odstoupení 30 – 2 dní 100% z celkové ceny