Nabídka TERAPIÍ

NABÍDKA TERAPIÍ

IMG_0473

Shiatsu terapie – kombinace praktik tradiční čínské medicíny s praktikami podobnými akupresuře. Tato masáž má především psychologický a duchovní význam, kdy při komunikaci dotekem vzniká účinný prožitek, který probouzí v pacientovi samoléčitelské schopnosti 

Čínská tlaková terapie – celková nebo cílená, působí např. na uvolnění bloků v organismu, uvolnění celé oblasti páteře, bolestí hlavy, deprese, stres, posílení a aktivace imunitního systému, celková regenerace a uvolnění organismu  

Antistresová terapie – uvolní Vám mysl, napětí v obličeji či bolesti hlavy a krku presurou bodů s kombinací jemné masáže obličeje a vonnými olejíčky - působí relaxačně a také preventivně na posílení organismu, nebo při prvních příznacích nachlazení nebo chřipky, uvolní bolesti hlavy, psychickou zátěž, stimuluje obličejové svaly. 

Reiki – jedná se o energetické čištění, které harmonizuje čakry. Reiki terapeut předává univerzální energii (ne vlastní). Usui Reiki je uznávaná metoda alternativní medicíny. Systém léčení spočívá v pokládání dlaní, skrze které proudí univerzální energie. Příjemce si na podvědomé úrovni bere přesně tolik energie, kolik potřebuje   

Speciální obličejová terapeutická masáž RESTARTUJE VÁŠ obličej, uvolní vrásky, přinese celkovou relaxaci obličeje a hlavy, uvolnění mysli, dostanete se do lepší nálady, uvolníte napětí. Procedura napomáhá správnému prokrvení a regeneraci kůže. Učiní Vaši pleť krásnou a vitální.

Terapie léčivým zvukem tibetských mís - zveme vás na hluboce uvolňující, regenerují a blahodárnou terapii. Můžete se těšit na dostatek času a prostoru pro sebe a léčivou práci s celým čakrovým systémem. Je vhodná pro kohokoli, kdo se chce opečovat a naladit se na svůj přirozený stav zdraví a spokojenosti.  

Terapie harmonizací emocionální těla použitím zvuků a frekvencí působící na uzdravení našeho fyzické těla - tato vysoko vibračně nastavená technika nám umožní uvolnit napětí nebo emoce. Možná už nikdy nebudete stejní. Jaká změna nastane? Např. začnete chápat a ovládat své emoce, pochopíte propojení emocí s myšlením, uvolníte tato propojení, pochopíte opakující myšlenky a vzorce myšlení a svého chování, odstraníte dlouhotrvající bolesti a jiné zdravotní problémy, nebo můžete vnímat krásné obrazy prostřednictvím vnitřního zření, nalézt svůj původ, spatřit celý svůj osud zakódovaný ve vaší DNA a nalézt či se napojit na zvuk, který tyto záznamy uvolní. Uvědomte si, že vy jste melodií vesmíru a harmonie je písní všech ostatních tvorů. Užitím svého hlasu k otevírání své paměti vyjadřujete svou jedinečnost a svůj osobní zvuk, jelikož tajemství věků je slyšet ve tvém hlasu. Naučte se, jak říkat svá slova, abyste pochopili samotné kořeny historie počátku našeho světa. Otevřete-li se této jedinečnosti, mohou zvířata, která se nacházejí ve vašich devíti totemech, vysílat své zvuky a volání k vám nebo skrze vás. To otevře vaše osobní záznamy, abyste mohli dále prozkoumávat historii své duše.

CENÍK TERAPIÍ: 30 min. – 900,- Kč / 45 min. – 1200,- Kč / 60 min. - 1800,- Kč

K ROČNÍMU výhodnému ČLENSTVÍ získáte 20 % slevu na naše WORKSHOPY a 10 % slevu NA TERAPIE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Terapie pomocí Automatické kresby – rozbor tělesných energií podle čakrového systému a jejich následná harmonizace.

Osobní obrazy -  vytvořím osobní obraz přímo pro Vás

Nabídka hotových obrazů - vysokovibrační, harmonizující, přináší zdraví, radost, štěstí - můžete si je pořídit v AURELIE centru. / nabídku naleznete také v eshopu AURELIE centra.

 

20190124_164602 (3)

 

Diagnostika zdravotního stavu metodou Quantum a poradenství v oblasti přírodních produktů / Fin club – Chcete posílit zdraví čistě bylinnými produkty?

Ráda vám poradím, navštívit můžete pravidelné konzultace k doplňkům stravy ve čtvrtek 13.30 – 16.00 hod.

 

 

IMG_0161

 

NOVĚ jsem pro Vás připravila nabídku pečující OBLIČEJOVÉ terapie

1 terapie 45 min. 770 Kč nebo

BALÍČEK 3 TERAPIÍ zakoupíte v hodnotě 1990 Kč / Nabídka je počtem omezená

Co vám speciální obličejová terapeutická masáž přinese?

NOVÝ RESTART Vašemu obličeji, uvolnění vrásek, celkovou relaxaci obličeje a hlavy, uvolnění mysli, dostanete se do lepší nálady, uvolníte napětí, nebo si vyzkoušíte účinnost této terapie. Procedura napomáhá správnému prokrvení a regeneraci kůže. Učiní Vaši pleť krásnou a vitální.

V rámci terapie vyzkoušíte pěstící krémy beauty kosmetiky, nebo např. Arganový olej, produkty italské kosmetiky s Aloe Vera C-VIT Cream a sérum, booster skin energy a další skvělé preparáty, které si můžete také zakoupit.

Současně Vaše pleť omládne díky aplikaci laserových paprsků.

Účinky: Arganový olej patří mezi nejdražší a nejvzácnější oleje na světě. Jeho omezená dostupnost, náročný způsob zpracování a vysoký obsah účinných látek jsou důvodem, proč je mnohými nazýván “marockým zlatem”. Má silné liftingové, zajizvující účinky, je vhodný pro každý typ pleti. Pouze čistý a přírodní arganový olej v bio kvalitě dokáže plně rozvinout všechny své účinky a nabízí široký kosmetický a terapeutický efekt.

Doporučujeme kombinovat jej s pěsticími krémy řady C-VIT Cream https://www.finclub.cz/krasa/produkty-s-aloe-vera/

Přírodní anti-age krém na tvář s rozjasňujícím a hydratačním účinkem. Pomáhá snižovat viditelnost tmavých skvrn a nedokonalostí pokožky, sjednocuje tón pleti. Rafinovaná textura poskytuje okamžitý jas, zanechává svěží pocit, vitalizuje unavenou a povadlou pleť. Vhodný pro všechny typy pleti i pod make-up. C-VIT Cream získal v Norimberku cenu VIVANESS BEST NEW PRODUCT AWARD 2022 – jde o prestižní mezinárodní ocenění, které hodnotí výzkum, vývoj a neutuchající vášeň pro hledání inovativních přírodních řešení pečujících o lidské blaho a krásu.C-VIT Cream

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CO si představit pod pojmem nemoc? Nemoc je konflikt mezi osobností a duší.

Učíme se uvědomit si, že nemoc není špatná, varuje nás, když uděláme chybu.

Rýma běží, když tělo pláče.
Bolest v krku se ucpe, když není možné sdělit trápení.
Žaludek pálí, když se vzteky nemohou dostat ven.
Diabetes napadá, když osamělost bolí.
Tělo tloustne, když nespokojenost přituhne.
Bolest hlavy deprimuje, když se pochybnosti zvyšují.
Srdce se vzdává, když se zdá, že smysl života končí.
Alergie se objevuje, když je perfekcionismus netolerovatelný.
Nehty se lámou, když je ohrožena obrana.
Hrudník se stahuje, když pýcha zotročuje.
Tlak stoupá, když strach uvězňuje.
Neurózy paralyzují, když „vnitřní dítě“ tyranizuje.
Horečka se zahřívá, když obrany odpálí hranice imunity.
Kolena bolí, když se pýcha neohne.
Rakovina zabíjí, když si neodpustíte a/nebo vás omrzí žít.