Nabídka Terapií

NABÍDKA TERAPIÍ

IMG_0473

Shiatsu terapie – kombinace praktik tradiční čínské medicíny s praktikami podobnými akupresuře. Tato masáž má především psychologický a duchovní význam, kdy při komunikaci dotekem vzniká účinný prožitek, který probouzí v pacientovi samoléčitelské schopnosti 

Čínská tlaková terapie – celková nebo cílená, působí např. na uvolnění bloků v organismu, uvolnění celé oblasti páteře, bolestí hlavy, deprese, stres, posílení a aktivace imunitního systému, celková regenerace a uvolnění organismu   

Reiki – jedná se o energetické čištění, které harmonizuje čakry. Reiki terapeut předává univerzální energii (ne vlastní). Usui Reiki je uznávaná metoda alternativní medicíny. Systém léčení spočívá v pokládání dlaní, skrze které proudí univerzální energie. Příjemce si na podvědomé úrovni bere přesně tolik energie, kolik potřebuje   

Antistresová terapie – uvolní Vám mysl, napětí v obličeji či bolesti hlavy a krku presurou bodů s kombinací jemné masáže obličeje a vonnými olejíčky - působí relaxačně a také preventivně na posílení organismu, nebo při prvních příznacích nachlazení nebo chřipky, uvolní bolesti hlavy, psychickou zátěž, stimuluje obličejové svaly.

Terapie léčivým zvukem tibetských mís - zveme vás na hluboce uvolňující, regenerují a blahodárnou terapii. Můžete se těšit na dostatek času a prostoru pro sebe a léčivou práci s celým čakrovým systémem. Je vhodná pro kohokoli, kdo se chce opečovat a naladit se na svůj přirozený stav zdraví a spokojenosti.  

Terapie pomocí Automatické kresby – rozbor tělesných energií podle čakrového systému a jejich následná harmonizace.

Hotové obrazy - na své zdraví, radost a štěstí můžete působit i z domova, prostřednictvím energetických obrazů, které si můžete pořídit v AURELIE centru. / nabídku naleznete také v eshopu AURELIE centra.

20190124_164602 (3)

 

Poradenství v oblasti přírodních produktů – Chcete posílit zdraví čistě bylinnými produkty?

Ráda vám poradím, navštívit můžete pravidelné konzultace k přípravkům ENERGY ve čtvrtek 13.30 – 16.00 hod.

 

CENÍK TERAPIÍ: 30 min. – 900,- Kč / 45 min. – 1200,- Kč / 60 min. - 1800,- Kč

K ROČNÍMU výhodnému ČLENSTVÍ získáte 20 % slevu na naše WORKSHOPY a 10 % slevu NA TERAPIE

IMG_0161

 

Na srpen a září jsem pro Vás připravila nabídku pečující OBLIČEJOVÉ terapie

1 terapie 45 min. 1200 Kč nebo

BALÍČEK 3 TERAPIÍ zakoupíte v hodnotě 2999 Kč / Nabídka je počtem omezená

Co vám speciální obličejová terapeutická masáž přinese? NOVÝ RESTART Vašemu obličeji, uvolnění vrásek, celkovou relaxaci obličeje a hlavy, uvolnění mysli, dostanete se do lepší nálady, uvolníte napětí, nebo si vyzkoušíte účinnost této terapií. Procedura napomáhá správnému prokrvení a regeneraci kůže. Učiní Vaši pleť krásnou a vitální.

V rámci terapie vyzkoušíte pěstící krémy Energy beauty kosmetiky, nebo např. Arganový olej či laserovou terapii. / Produkty budou k zakoupení k zakoupení se slevou.

Účinky: Arganový olej patří mezi nejdražší a nejvzácnější oleje na světě. Jeho omezená dostupnost, náročný způsob zpracování a vysoký obsah účinných látek jsou důvodem, proč je mnohými nazýván “marockým zlatem”. Má silné liftingové, zajizvující účinky, je vhodný pro každý typ pleti. Pouze čistý a přírodní arganový olej v bio kvalitě dokáže plně rozvinout všechny své účinky a nabízí široký kosmetický a terapeutický efekt.

Doporučujeme kombinovat jej s pěsticími krémy řady Renove.