WORKSHOP Obličejová jógová terapie

WORKSHOP - Obličejová jógová terapie / jóga očí

V obličeji máme zaznamenanou každou naši myšlenku, emoci a pocit – chcete vědět víc?

20170416_195532

Sobota 22.8 v čase 10:00 – 13:30 hod. / 949,- Kč rezervace 600,- Kč

Obličejová jóga pracuje se stejnými principy jako jóga, pouze pracujeme s obličejovou části. Obličejová jóga posiluje a tvaruje svaly obličeje, tím vypíná pokožku v obličeji a na krku, uvolňuje nepříjemné pnutí, prozařuje, relaxuje.
Cvičením rozjasníte pleť, pokožka se vám napne, uvolníte tenze a naučené grimasy, rozostříte vaše oči - lépe uvidíte, uvolníte bolesti hlavy a krku, pochopíte souvislosti.
K docílení trvalého efektu stačí praktikovat pravidelně 10 minut denně. Můžete cvičit kdekoliv a kdykoliv, doma můžete připojit techniku olejové masáže. Jedná se o trvalou techniku, nástroj pro udržení krásné a relaxované pleti.

PROGRAM
10.00 - 11.00 UVOLNĚNÍ SVALSTVA / krk, šíje, zádové svaly
11.00 - 12.00 budeme se učit techniky obličejové jógy, získáte praxi, kterou poté můžete praktikovat doma / stimulujeme svaly v obličeji a uvolníme napětí, odpočinete si
12.00 - 13.00 diagnostika obličeje, vrásky a souvislosti s oslabením orgánů, presura akupunkturních bodů a relaxační Obličejová masáž / olejová - uvolní napětí, rozjasní pleť, prohloubí účinek obličejové jógy, uvolní bolesti hlavy / techniku můžete využít doma po odlíčení obličeje, např. před spaním.

Mgr. Zlatuše Kvasnica Hésková -  autorka a lektorka Obličejové jógové terapie
Na tomto workshopu si odpočinete, zrelaxujete, uvolníte svalstvo v obličeji, bude se vám lépe smát i spát, rozostříte vaše oči, zklidníte si mysl a získáte spoustu užitečných zkušeností.

Malé občerstvení v ceně / čaj, káva, ovoce aj.