Obraz Květ života

Kód: 119/50
7 990 Kč
Varianta

Obraz Květ života

Vysokovibrační intuitivní obraz, jemněhmotný, energeticky silný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obraz Květ života

plátno, akryl, 50 x 50

je symbolem, který obsahuje všechny základní stavební kameny vesmíru. Nachází se ve všech částech světa a objevuje se ve všech náboženstvích a různých starověkých civilizacích. Jedná se o univerzální symbol zachycující stvoření veškeré existence.

Květ života vzniká jedním kruhem symbolizujícím universální vědomí/zdroj/jsoucno, které se nachází ve stavu jednoty. Vědomí bez začátku a konce, věčně existující dokonalé tvarem i symetrií. V obraze je tvořen zlatou barvou, jeho energie se rozprostírá do okolí. 

 

 

PROČ si pořídit tento obraz? Jak mohu využít květ života? 

Květ je ve své geometricky přesné podobě zářičem životní energie a harmonizátorem svého okolí. Hodí se například do všech prostor, kde se nacházíte. Je také vizuálně krásným symbolem, který nám neustále připomíná propojenost všeho se vším. Ve zlaté barvě symbolizuje posvátnost a absolutní ochranu. 

POPIS

“Sedm sfér, sedm dní stvoření, sedm not, sedm barev, sedm vrstev svalstva v srdci, sedm čaker, sedm endokrinních žláz. Tento geometrický vzor se nekonečně mnohokrát opakuje. Je základem všeho živého. Díky němu v přírodě rozkvétají květy a z původně jediné buňky vzniknou dvě, čtyři, šest nebo osm. Na stejném základě se formuje lidské tělo nebo galaxie. Násobením původní věčné spirály vznikají nové sféry. Ve třetím kole je hotovo 19 sfér a s nimi i květ života. Tento vzor má podobu květu a je to věčný proces. Obsahuje hudební harmonie, škály světla a model růstu živých tkání. Každá sféra má stejnou možnost rozvoje jako původní sféra. Proto květ života vytváří plod života, jenž si složí vlastní květ. Každá sféra má ve svém nitru pět Platónských těles, spojení mužské a ženské energie, přímé i zahnuté linie, dvě geometrické matrice, jež jsou základem pro vše skutečné.” (Z dokumentu okem boha Hora)