Obraz Vesmírný krystal

Kód: 44
15 995 Kč

Vysokovibrační obraz aktivující energii v prostoru, vhodný do bytu, kanceláře či studia. 

Energie vesmíru
plátno, akryl, rozměr 50 x 70 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokovibrační obraz uzemňující energii v prostoru i ve Vašem středu, jehož síla se dalece šíří prostorem - vhodný do bytu, ateliéru, relaxačního prostoru či studia. 

Energie vesmíru
plátno, akryl, rozměr 50 x 70 cm

Hledá MAJITELE
Tanto obraz Váš prostor prosvítí informacemi, které budete jen těžko popisovat slovy. Jeho energie se bude prostorově šířit a pokud se do něho zadíváte, postupně se ocitnete nahoře, dole i uvnitř svého nitra. Propojí Vás s vesmírem, se zemí a se sebou samými. 

V nitru obrazu se rozkládá aktivita, božství, posvátná energie, víra, důvěra, uzemnění, vesmír, zdroj …...... vše, co můžete sami okem zahlédnout a co z něj cítíte Vy sami. Je v něm zaznamenaný tvar, pohyb, tak jako řád, díky kterému se Vaše záležitosti v souladu s vesmírem velice rychle dají do akce, rozpohybují se, zrealizují se. 


Pro mě je symbolem nalezení středu, nitra, přítomnosti i realizace. Pokud chceme uspět, musíme najít střed, pravost, propojení, odvahu a sílu. Energie se roztočí rozhodneme-li se a vše je náhle v pohybu ....... proto se uzemněme a buďme v sobě, v tomto okamžiku.