Obraz Vesmírný krystal

Kód: 44
15 995 Kč

Vysokovibrační obraz aktivující energii v prostoru, vhodný do bytu, kanceláře či studia. 

Energie vesmíru
plátno, akryl, rozměr 50 x 70 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokovibrační obraz uzemňující energii v prostoru i ve Vašem středu, jehož síla se dalece šíří prostorem - vhodný do bytu, ateliéru, relaxačního prostoru či studia. 

Energie vesmíru
plátno, akryl, rozměr 50 x 70 cm

Hledá MAJITELE
Tanto obraz Váš prostor prosvítí informacemi, které budete jen těžko popisovat slovy. Jeho energie se bude prostorově šířit a pokud se do něho zadíváte, postupně se ocitnete nahoře, dole i uvnitř svého nitra. Propojí Vás s vesmírem, se zemí a se sebou samými. 

V nitru obrazu se rozkládá aktivita, božství, posvátná energie, víra, důvěra, uzemnění, vesmír, zdroj …...... vše, co můžete sami okem zahlédnout a co z něj cítíte Vy sami. Je v něm zaznamenaný tvar, pohyb, tak jako řád, díky kterému se Vaše záležitosti v souladu s vesmírem velice rychle dají do akce, rozpohybují se, zrealizují se. 


Pro mě je symbolem nalezení středu, nitra, přítomnosti i realizace. Pokud chceme uspět, musíme najít střed, pravost, propojení, odvahu a sílu. Energie se roztočí rozhodneme-li se a vše je náhle v pohybu ....... proto se uzemněme a buďme v sobě, v tomto okamžiku.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení